Odpowiedz 
"Bajcik" ul.Wrzosowa 22 - Przeźmierowo
18-05-2014, 22:20
Post: #31
RE: "Bajcik" ul.Wrzosowa 22 - Przeźmierowo
2 tygonie temu wybrałem się tam w niedziele na większe zakupy. jakoś nikt się nie kwapił by mi pomóc w wyborze towaru. właściciel to masakra gość. siedział w fotelu i nie chciało mu się nic. jego żona trochę więcej się wysilała ale sama wiedze ma niewielką. a pracownica to chyba za kare tam pracuje bo odzywki jej pozostawię bez komentarza.juz tam więcej nie pojade chociaż wybór towaru mają naprawdę sport. zresztą kilku klientów tez wyszło z tego sklepu po prostu wkurzonych. sam pracuje w handlu i gdybym tak traktował klienta to już dawno na bezrobociu bum był.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2014, 22:42
Post: #32
RE: "Bajcik" ul.Wrzosowa 22 - Przeźmierowo
jeżeli ktoś idzie do sklepu i niewie co kupić to pyta chyba,że lubi żeby mu nadskakiwać; robię zakupy w bajciku od samego jego początku i na dzień dzisiejszy to jedyny sklep w poznaniu i okolicach z tak dużym wyborem ryb, super cenami na sprzęt zwłaszcza aquela; a co do znajomości tematu to mogę zapewnić, że właściciel zna się na tym co robi i akwarystyce tylko trzeba zapytać,; co do pań z obsługi całkowicie normalne i sympatyczne co nie zawsze jest regułą w innych sklepach

750 pielęgnice,500 roślinne, 50 krewetkarnia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2015, 23:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-01-2015 13:43 przez alarmowiec. Powód: Nowe informacje)
Post: #33
RE: "Bajcik" ul.Wrzosowa 22 - Przeźmierowo
To dla tych co jeszcze w Bajciku nie byli. Wszystko co trzeba wiedzieć na temat tego sklepu, zdjęcie dokładnie pokazuje, co ten sklep jest wart i co warta jest obsługa tego sklepu. Żeby nie było, ten Flowerhorn w tym akwarium jest już rok !!!

Dla niezorientowanych, ta ryba dorasta do 25-30cm i wymaga akwarium 250-300L


FOTO z Bajcika

Estimative Index (EI) i sole są jak socjalizm, czyli "Bohaterskie pokonywanie trudności, nieznanych w żadnym innym ustroju" Biggrin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2015, 23:18
Post: #34
RE: "Bajcik" ul.Wrzosowa 22 - Przeźmierowo
An error occurred while processing your request.
Reference #50.9a88545a.1420319863.4f00ff2


ale wiem, byłem widziałem i mimo ze foto nie hasa wiem o co chodzi

Poznańska Giełda Akwarystyczna na FB
https://www.facebook.com/groups/268590873561911/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-01-2015, 12:19
Post: #35
RE: "Bajcik" ul.Wrzosowa 22 - Przeźmierowo
Dużo ponad rok i sporo jest wyrośnięta. Oczywiście na sprzedaż. Mnie tylko zastawia,mają przecież telefony podane,odpisują na maile, bywamy osobiście-może warto zwrócić uwagę i poczekać na reakcję ? I dopiero napisać opinię?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2015, 11:30
Post: #36
RE: "Bajcik" ul.Wrzosowa 22 - Przeźmierowo
Jeżeli komukolwiek przyjdzie do głowy aby kupować tam ryby to no nie się migiem rozmyśla !

PRZEŻYWALNOŚĆ NA POZIOMIE 25%, OBSŁUGA WYKONUJE POLECENIA, SAMA OD SIEBIE NIE WIE ABSOLUTNIE NIC.

Zakupiłem wczoraj 16 szt MACULATY, po 30 min w worku, W CIEPŁYM SAMOCHODZIE - 3 padły, przy aklimatyzacji w domu kolejne 3, a do rana przeżyły ZALEDWIE 4 SZTUKI !!!!

OSTATNI RAZ ZAKUPIŁEM COKOLWIEK W TYM SKLEPIE, PRZESTRZEGAM INNYCH

Poznańska Giełda Akwarystyczna na FB
https://www.facebook.com/groups/268590873561911/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2015, 11:50
Post: #37
RE: "Bajcik" ul.Wrzosowa 22 - Przeźmierowo
harek napisał(a):OSTATNI RAZ ZAKUPIŁEM COKOLWIEK W TYM SKLEPIE, PRZESTRZEGAM INNYCH
Wiele razy już pisałem, że mają tam chore, słabe ryby. Co do obsługi to panie miłe, ale nie mają zielonego pojęcia o akwarystyce nawet w stopniu absolutnie minimalnym, w szczególności starsza przemiła pani prezes. Jak się stoi z boku i słucha jakie farmazony nawijają klientowi na uszy to człowiek nie wie czy się śmiać czy płakać.
Harek, dlaczego nie kupowałeś w Czerwonej Torebce ???
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2015, 12:03
Post: #38
RE: "Bajcik" ul.Wrzosowa 22 - Przeźmierowo
Kamikaze14 napisał(a):Jak się stoi z boku i słucha jakie farmazony nawijają klientowi na uszy to człowiek nie wie czy się śmiać czy płakać.
dokładnie, wczoraj myślałem że padnę jak słuchałem tych wywodów stojąc z boku...
Kamikaze14 napisał(a):Harek, dlaczego nie kupowałeś w Czerwonej Torebce ???
nigdy tam nic nie kupiłem poza RO. Wszystkie ryby kupuje zawsze u jednego sprzedawcy i owszem zdarzyło się ze coś padło ale to były pojedyncze przypadki.
Zaryzykowałem w bajciku i skończyło się tak ja można się było tego spodziewać. Więcej tego błędu nie zrobię.

Poznańska Giełda Akwarystyczna na FB
https://www.facebook.com/groups/268590873561911/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2015, 14:50
Post: #39
RE: "Bajcik" ul.Wrzosowa 22 - Przeźmierowo
Ja to tylko kulorzęska przywiozłem stamtąd. Ryby w ten sam dzień przyjechały do sklepu, wiec moze juz go miały, albo osłabienie transportem wyszło. Ale choroba nie przeszła na resztę populacji i szybko ją wyleczyłem. Bez strat.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2015, 21:49
Post: #40
RE: "Bajcik" ul.Wrzosowa 22 - Przeźmierowo
Podupada bajcik widać to. Albo im się odechciało zupełnie. Ostatnio taka sytuacja ,pytam przez tel czy mają filtr i wkłady które mnie interesują,koleś idzie sprawdzić i zapewnia że tak są. Przyjeżdzam na drugi dzień ,nic z kilku rzeczy o które pytałem a zapewniano mnie że na pewno są nie było. Z jednej strony rozumiem-klient przyjedzie to z pustymi rękami raczej nie wyjdzie. Znajomi byli ostatnio też to zdechłe chomiki w klatce mieli,na stronie piszą że nie przyjmują od nikogo ryb a przy kasie brali zwykłe słoje z rybami i krewetkami od jakiegoś gościa.

300 l ogólniak towarzyski.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2015, 00:38
Post: #41
RE: "Bajcik" ul.Wrzosowa 22 - Przeźmierowo
Co się dziwicie. Mają tam wędkarski więc akwarystykę maja tylko bo mają bo zysku z akwarystyki nie da się porównać do wędkarskiego. No ale zawsze można kupić na allegro Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2015, 23:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-03-2015 00:04 przez kapuczino.)
Post: #42
RE: "Bajcik" ul.Wrzosowa 22 - Przeźmierowo
Flowerhorn i bojownik - bajcikowe "pupile"...

[Obrazek: bajcik1_zpsjnmm8j0k.jpg]

[Obrazek: bajcik2_zpsxfzv7otn.jpg]

Mam akwarium zamiast telewizora.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2015, 15:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-03-2015 15:55 przez Banano89.)
Post: #43
RE: "Bajcik" ul.Wrzosowa 22 - Przeźmierowo
Jak te mniejsze kule 2,5 litra mają ciągle w sprzedaży za 76zł... Smile ta pięlęgnica to juz parę lat tam siedzi-chyba. Może by pogadać ze sprzedawcą ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2015, 15:44
Post: #44
RE: "Bajcik" ul.Wrzosowa 22 - Przeźmierowo
Tydzień temu do Bajcika poszedł mail:
Cytat:Dzień doobry.
Dlaczego trzymają Państwo tę wielką pielęgnicę flowerhorn w tak małym zbiorniku? Przecież to gorsze, niż bojowniki w kubkach...
Smutne to i nie świadczy to dobrze o Waszym sklepie.
Pozdrawiam...

Po tygodniu przyszła odpowiedź.
Właściciel potwierdził, że jest to oficjalne stanowisko sklepu i wyraził zgodę na jej publikację na forum.
Oto ona:
Cytat:Bez przesady - akwarium ma pojemność 60 litrów i bardzo wydajny biologiczny filtr, rybka ma 15cm to daje na 1cm ryby 4 litry wody - wynika z tego, że akwarium jest 2x większe niż potrzeba, zresztą o tym, że nie jest jej źle świadczy jej kondycja, rozwój i ubarwienie. Zanim niesłusznie zacznie się pani użalać nad losem naszej rybki proszę zobaczyć jak powszechnie jest trzymana ta ryba w swojej ojczyźnie - przecież jest to hybryda stworzona na potrzeby akwarystyki, ryba która nie wymaga przestrzeni do pływania.
Pozdrawiam
Paweł Wojciechowski

Mam akwarium zamiast telewizora.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2015, 16:31
Post: #45
RE: "Bajcik" ul.Wrzosowa 22 - Przeźmierowo
Z tym że brnąć dalej tym przelicznikiem 15szt. 1cm ryb wydala tyle kupy w miesiąc co ten potwór na jeden raz. Dalej ,małe rybki miały by juź gdzie pływać i wyglądało by to naturalnie i tak zostanie wiele wolnej przestrzeni. A wieloryb nawet ma ciężko aby zawrócić nie mówiac nic o wystroju.
Co do tekstu właściciela nie będę się odnosił bo w tej sprawie pewnie za duźo sie nie zmieni a my wiemy swoje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości