Odpowiedz 
Problemy z modułami oświetleniowymi AQUAEL ECONOLINE 11W
26-08-2011, 22:18
Post: #16
RE: Problemy z modułami oświetleniowymi AQUAEL ECONOLINE 11W
U mnie świeci od 9 miesięcy i jak na razie wszystko Thumbsup
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2011, 18:51
Post: #17
RE: Problemy z modułami oświetleniowymi AQUAEL ECONOLINE 11W
Padł mi dzisiaj moduł 11W, nie mam paragonu od lampki coś da się zrobić? Warto pisać w ogóle do Aquaela albo może ktoś "pożyczy" mi paragon?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2011, 19:26
Post: #18
RE: Problemy z modułami oświetleniowymi AQUAEL ECONOLINE 11W
(25-09-2011 18:51 )kamil87 napisał(a):  Padł mi dzisiaj moduł 11W, nie mam paragonu od lampki coś da się zrobić? Warto pisać w ogóle do Aquaela albo może ktoś "pożyczy" mi paragon?

O ile mnie pamięć nie myli to gwarancja nie obejmuje niestety samego modułu, ot tak sprytnie Wink
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2011, 19:39
Post: #19
RE: Problemy z modułami oświetleniowymi AQUAEL ECONOLINE 11W
Ale ja kupiłem lampkę całą, no kurde i padła, przecież tam świetlówka jest co mogło paść jak nie elektronika? Czyli nie ma opcji, żeby na gwarancji coś wymienili? Podobno wymieniają jak leci...kurde płacisz 50zł za kawałek czarnego plastiku i zamiast to zrobić uniwersalne na jakieś wymienne wtykowe świetlówki to się bawią w monopol na moduły...i po 40zł za samo świecidełko normalnie brak słów...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2011, 20:16
Post: #20
RE: Problemy z modułami oświetleniowymi AQUAEL ECONOLINE 11W
(25-09-2011 19:39 )kamil87 napisał(a):  Ale ja kupiłem lampkę całą, no kurde i padła, przecież tam świetlówka jest co mogło paść jak nie elektronika? Czyli nie ma opcji, żeby na gwarancji coś wymienili? Podobno wymieniają jak leci...kurde płacisz 50zł za kawałek czarnego plastiku i zamiast to zrobić uniwersalne na jakieś wymienne wtykowe świetlówki to się bawią w monopol na moduły...i po 40zł za samo świecidełko normalnie brak słów...

Pewny nie jestem a też gwarancja może się różnic w zależności od okresu kiedy kupowałeś, sprawdź dla pewności Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2011, 20:22
Post: #21
RE: Problemy z modułami oświetleniowymi AQUAEL ECONOLINE 11W
Ja swoje do serwisu wysyłam tylko z kartą gwarancyjną, bez paragonu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2011, 20:30
Post: #22
RE: Problemy z modułami oświetleniowymi AQUAEL ECONOLINE 11W
Gwarancja moim zdaniem powinna obejmować cały produkt klient nie ma obowiązku wnikać co padło.

pozdrawiam Maciej



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2011, 23:25
Post: #23
RE: Problemy z modułami oświetleniowymi AQUAEL ECONOLINE 11W
Jeśłi jest karta gwarancyjna to wymieniają chyba że jest zbita świetlówka i chyba tego dotyczy ta uwaga w karcie gwarancyjnej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2011, 09:08
Post: #24
RE: Problemy z modułami oświetleniowymi AQUAEL ECONOLINE 11W
To ja sie może wypowiem.Każde urządzenie które posiada wtyczką elektryczną ma 2 lata gwarancji na terenie całej unii europejskiej.Jeśli chodzi tu o moduł oświetleniowy AquaEl EconoLine 11W jest to właśnie produkt którego integralną częścią jest kabel elektryczny co zalicza go do urządzeń podlegających gwarancji.I teraz okres 2 lat liczony jest od zakupu,którego potwierdzeniem jest paragon fiskalny lub podbita karta gwarancyjna.

http://ukajali.bloog.pl/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2011, 11:38
Post: #25
RE: Problemy z modułami oświetleniowymi AQUAEL ECONOLINE 11W
Dobre jak sobie brachole gadają Smile
Też jestem posiadaczem takiego wynalazku w właściwie dwóch (bo mam jeszcze tą fioletową do roślin ) i biała już padła dwa razy a aquarela się trzyma . Też już mi się nudzą te wymiany i trzeba by się przyjrzeć PLS albo PLL ja mam na biurku PLS juz z 5 lat i jest OK . Jak przymierzałem to się mieści Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2011, 12:07
Post: #26
RE: Problemy z modułami oświetleniowymi AQUAEL ECONOLINE 11W
(26-09-2011 10:47 )tai napisał(a):  raczej będę w przyszłości omijał tą firmę duuużym łukiem

Nie zapominaj że wszystkie produkty Aquaela to produkty Polskie i każde zarobione pieniądze przez w/w trafiają z powrotem do budżetu.A jesli dobro twojego kraju nie leży ci na sercu to kupuj chinszczyzne która jest przecież najwyższej jakości.Thumbsup

http://ukajali.bloog.pl/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2011, 13:37
Post: #27
RE: Problemy z modułami oświetleniowymi AQUAEL ECONOLINE 11W
Niby dlaczego? Tym razem temat (o dziwo Tongue) leży i rozwija się tam gdzie trzeba Smile

pozdrawiam Maciej



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2011, 17:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-09-2011 17:46 przez dolichopterus.)
Post: #28
RE: Problemy z modułami oświetleniowymi AQUAEL ECONOLINE 11W
Aquael trzepie te świetlówki w stodole pod Warszawą.

Wiesz w tym momencie powierzchnia produkcyjna Aquaela wynosi jakieś 20000 m kw.Ja takiej stodoły nie widziałem Wink ,ale byłem w fabryce.Tutaj jednak muszę się z tobą zgodzić,że to może przyjeżdżać z Azji Blush .Jako pół produkt który tu składają.Rozwiązaniem tego problemu ma być rodzima produkcja,u bratniej firmyThumbsup.

http://ukajali.bloog.pl/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2011, 19:48
Post: #29
RE: Problemy z modułami oświetleniowymi AQUAEL ECONOLINE 11W
tak na prawdę jedyną konkurencją dla Aquaela jest Aquatic Nature Solar DUO, tylko cena nie ta.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-10-2011, 09:32
Post: #30
RE: Problemy z modułami oświetleniowymi AQUAEL ECONOLINE 11W
Tydzień temu po 5 miesięcznej pracy zakończył swój krótki żywot moduł 11 W.
Nie mając paragonu oraz gwarancji napisałem do Aquaela zapytanie czy nie mając tych dokumentów są wstanie mi wymienić.

I mnie miło zaskoczyli, dostałem odpowiedź że mam wysłać uszkodzony moduł na ich koszt.

Dzisiaj lub jutro wysyłam zobaczymy w jakim czasie podeślą wymienioną sztukę.

Pozdrawiam
Rafał
Rybki: micropoecilia bifurca, rasbora brigittae, Corydoras Pygmaeus,
krewety: red cherry
rosliny: Hemianthus micranthemoides, Hydrocotyle verticillata, cryptocoryne nevilli, cryptocoryne axelrod, cryptocoryne wendtii, cryptocoryne Pettchii, cryptocoryne krauterii, cryptocoryna parva.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości