Odpowiedz 
Filmowy reportaż z targów PetFair 2011 - cz. 3
26-07-2011, 10:07
Post: #1
Video Filmowy reportaż z targów PetFair 2011 - cz. 3
Hej Smile

Wrzuciłem właśnie na YouTube trzecią i ostatnią część filmu o targach PetFair 2011 w Łodzi. Tym razem konkurs aranżacji Brillux. Miłego oglądania! Smile




Piotr K.

telewizja akwarystyczna
Definite Aquascape TV
http://www.definiteaquascape.tv
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2011, 14:24
Post: #2
RE: Filmowy reportaż z targów PetFair 2011 - cz. 3
Jak zwykle świetna robota.
Szkoda że tak mało zbiorników było prezentowanych.
Jak dla mnie najlepiej prezentuje się baniak nr 6.
Pozdrawiam
Stiep
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2011, 16:07
Post: #3
RE: Filmowy reportaż z targów PetFair 2011 - cz. 3
Pełen profesjonalizm Smile, kawal dobrej roboty.

pozdrawiam Maciej



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-07-2011, 17:22
Post: #4
RE: Filmowy reportaż z targów PetFair 2011 - cz. 3
(26-07-2011 14:24 )Stiep napisał(a):  Szkoda że tak mało zbiorników było prezentowanych.

Heh, ja się w pewnym momencie zacząłem cieszyć, że "tylko" 9 Wink - gdyby było więcej akwariów, to i montaż by więcej czasu zajął, i film byłby jeszcze dłuższy, a YT ma limit 15 minut.

Fajnie, że się Wam reportaż podoba Smile

Piotr K.

telewizja akwarystyczna
Definite Aquascape TV
http://www.definiteaquascape.tv
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2011, 22:42
Post: #5
RE: Filmowy reportaż z targów PetFair 2011 - cz. 3
Oby więcej takich materiałów o akwarystyce powstawało, solidnie, konkretnie i zarazem ciekawie. Dobra robota! Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2011, 23:07
Post: #6
RE: Filmowy reportaż z targów PetFair 2011 - cz. 3
(26-07-2011 17:22 )Piotr K. napisał(a):  Fajnie, że się Wam reportaż podoba Smile

A co ma się nie podobać pełna profeska.No i urzekło mnie to że przepraszasz za odbicia w akwariach.Wink

http://ukajali.bloog.pl/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2011, 23:56
Post: #7
RE: Filmowy reportaż z targów PetFair 2011 - cz. 3
problem w tym, że albo w poznaniu nie bezie co oglądać, bo konkursu pewnie nie będzie, a ogólnie to ekspozycja pewnie u wszystkich będzie taka sama więc po co filmować, lepiej dać drugi raz film z łodzi. Po ostatnich targach to mi się śmiać chciało, wszystkie zbiorniki z paletami na jedno kopyto, stoiska nie zmieniane od lat. mam tyko wielką nadzieję, że firmy aquascaperskie zaczną się wystawiać, bo poziom ekspozycji u nas na targach jeż żenujący. Taki AquaEl, zamiast wziąć sobie dobrego aquascapera żeby im łądne zbiorniki porobił, to woleli zrobić konkurs w któym nagrodzonym uczestnikom prawdopodobnie nawet poniesiony wkład się nie zwrócił, a chyba podstawą takiego konkursu powinno być to, że każdy swojego Briluxa czy ShrimpSeta dostaje na własność.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-07-2011, 00:09
Post: #8
RE: Filmowy reportaż z targów PetFair 2011 - cz. 3
A kolega jak zwykle negatywnie nastawiony do wszelkich inicjatyw. To może sam się z kimś dogadaj i postaw jakiś super efektowny baniak (bez paletek jak mniemam). Krytykować zawsze łatwo, trudniej dać coś od siebie.
Ja osobiście mam nadzieje, że Piotr K. się pojawi i nakręci fajny filmik z baniakiem urządzonym przez naszą bandę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-07-2011, 00:12
Post: #9
RE: Filmowy reportaż z targów PetFair 2011 - cz. 3
no jak byście chcieli to można jakiś baniak wykombinować, ale trzeba by już go startować żeby jakoś wyglądał w październiku. A negatywnie jestem nastawiony bo targi są u nas mizernie przygotowywane przez wystawców, a a konkurs AquaEla to zwykłe cwaniactwo a nie inicjatywa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-07-2011, 07:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-03-2012 22:06 przez rafal.)
Post: #10
RE: Filmowy reportaż z targów PetFair 2011 - cz. 3
(28-07-2011 22:42 )Biter napisał(a):  Oby więcej takich materiałów o akwarystyce powstawało, solidnie, konkretnie i zarazem ciekawie. Dobra robota! Smile

Dzięki Smile Będzie więcej, bo to co można pooglądać w necie jako relacje z imprez akwarystycznych mi nie odpowiada. Ani polskie, ani "zagramaniczne". Dlatego wziąłem sprawę w swoje ręce Cool Wink


(28-07-2011 23:07 )dolichopterus napisał(a):  No i urzekło mnie to że przepraszasz za odbicia w akwariach.Wink

Heh, no bo to przecież makabra była z tymi odbiciami Smile Ale tak naprawdę zamiast przepraszać, powinienem był podjąć środki zaradcze. Tyle że mi już rąk nie starcza, żeby się dodatkowo z jakimś czarnym parawanikiem przez tłum przepychać Smile Wolę nakręcić więcej z odblaskami, niż mniej bez odblasków. "Mniejsze zło" to się nazywa Wink


W tym roku z przyjazdem do Poznania może być problem - wybieram się na Danish Aqua Fair w Aarhus, jeszcze nie jestem w 100% pewien czy się uda, bo to kawał drogi - ale może tam być fajnie. A ludzkość zapewne będzie chciała zobaczyć, co tam Duńczyki nawymyślały w swoich szkiełkach Smile

Piotr K.

telewizja akwarystyczna
Definite Aquascape TV
http://www.definiteaquascape.tv
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-07-2011, 09:27
Post: #11
RE: Filmowy reportaż z targów PetFair 2011 - cz. 3
ja nei wiem jak to z kamerami, ale w aparacie fotograficznym stosuje sę filtr polaryzacyjny, który niweluje takie odbicia całkowicie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-07-2011, 09:34
Post: #12
RE: Filmowy reportaż z targów PetFair 2011 - cz. 3
(29-07-2011 09:27 )maslo_82 napisał(a):  ja nei wiem jak to z kamerami, ale w aparacie fotograficznym stosuje sę filtr polaryzacyjny, który niweluje takie odbicia całkowicie.

Pewnie, że można zastosować filtr polaryzacyjny, dokładnie tak samo jak w aparatach. Tyle że po pierwsze filtr odcina część światła (a w akwarium i tak najczęściej jest za ciemno), po drugie nie eliminuje wszystkich odbić, bo zależy to od kąta padania światła, i po trzecie wreszcie - najlepiej działa, gdy trzyma się kamerę / aparat pod kątem do szyby na której są odbicia. A ja najczęściej filmuję trzymając kamerę dokładnie prostopadle do szyby. Ale oczywiście na pewno zawsze warto mieć takie szkiełko przy sobie Smile

Piotr K.

telewizja akwarystyczna
Definite Aquascape TV
http://www.definiteaquascape.tv
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zoobotanica 2013 - fotorelacja z targów Blizniak2 0 4,691 22-09-2013 15:02
Ostatni post: Blizniak2
  Wystawa akwarystyczna podczas targów "Pet Fair" krzych0062 1 6,054 18-03-2013 13:18
Ostatni post: arrowb



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości