Odpowiedz 
Zmiana sklepu w Panoramie na Gróeckiej w Poznaniu!!!
20-06-2011, 22:39
Post: #1
Zmiana sklepu w Panoramie na Gróeckiej w Poznaniu!!!
Witam, chciałbym poinformować, że od 1 Lipca sklep "Słoń" zamyka swoją działalność a otwiera się na jego miejsce nowy sklep zoologiczny "Lupus". Także zainteresowanych pracą zapraszam bo potrzebujemy pracowników Smile
Ze względu na sporą ilośc akwarystyki, można się wykazaćSmile
w razie pytań proszę pisać na gg 640 81 16 lub dzwonić na kom 515 594 674. pozdrawiam i zapraszam !!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2011, 22:51
Post: #2
RE: Zmiana sklepu w Panoramie na Gróeckiej w Poznaniu!!!
jakieś informacje względem tego co się zmieni, po za obsadą pracowniczą ??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2011, 18:21
Post: #3
RE: Zmiana sklepu w Panoramie na Gróeckiej w Poznaniu!!!
Mam nadzieję że się przynajmniej nie pogorszy ostatnio często bywam tam na zakupach.
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2011, 15:02
Post: #4
RE: Zmiana sklepu w Panoramie na Gróeckiej w Poznaniu!!!
na pewno nie pogorszySmile co prawda zmniejszą się ilości akwarii z rybami(wchodzą gryzonie, płazy i gady a także owady) ale gatunkowo będzie tak samo jak i nie lepiej, wrócą paletki, po za tym bezpośrednio ze mną będzie można sie dogadać co do zamówień pod klienta, będą mychy, krewetki i inne skorupiaki, ale zajmie mi to cąły lipiec na urządzenie wszystkiegoSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-07-2011, 14:56
Post: #5
RE: Zmiana sklepu w Panoramie na Gróeckiej w Poznaniu!!!
Z tego się się udało dowiedzieć to sklep Słoń nie znika całkowicie(czyli nie zamyka działalności jak było napisane w 1 poście) z Poznania a zmieni miejsce działalności-informacja pochodzi od właściciela. Nie dochodziłem gdzie to będzie ale pewnie niebawem się dowiemy.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2011, 12:54
Post: #6
RE: Zmiana sklepu w Panoramie na Gróeckiej w Poznaniu!!!
(20-06-2011 22:39 )muttin napisał(a):  Witam, chciałbym poinformować, że od 1 Lipca sklep "Słoń" zamyka swoją działalność a otwiera się na jego miejsce nowy sklep zoologiczny "Lupus". Także zainteresowanych pracą zapraszam bo potrzebujemy pracowników Smile
Ze względu na sporą ilośc akwarystyki, można się wykazaćSmile
w razie pytań proszę pisać na gg 640 81 16 lub dzwonić na kom 515 594 674. pozdrawiam i zapraszam !!!

To ja czekam aby obejrzeć zmiany i na kontakt w związku z http://www.psotnik.com Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2011, 20:51
Post: #7
RE: Zmiana sklepu w Panoramie na Gróeckiej w Poznaniu!!!
witam
a ja już doświadczyłem zmian na własnej skórze... i nie chodzi mi o towar lecz o podejście do sprawy
ja tam już nie kupię ,nawet nie wejdę bo nie wiem czy nie będę objechany po raz kolejny Argue
pozdrowiłWink

SZKŁO POD WPŁYWEM WODY "KURCZY" SIĘ
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2011, 21:38
Post: #8
RE: Zmiana sklepu w Panoramie na Gróeckiej w Poznaniu!!!
(31-07-2011 20:51 )Siwy1973 napisał(a):  witam
a ja już doświadczyłem zmian na własnej skórze... i nie chodzi mi o towar lecz o podejście do sprawy
ja tam już nie kupię ,nawet nie wejdę bo nie wiem czy nie będę objechany po raz kolejny Argue
pozdrowiłWink

Jakieś konkrety ??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2011, 08:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-08-2011 18:39 przez Codranger.)
Post: #9
RE: Zmiana sklepu w Panoramie na Gróeckiej w Poznaniu!!!
(31-07-2011 20:51 )Siwy1973 napisał(a):  witam
a ja już doświadczyłem zmian na własnej skórze...

też, chętnie dowiem się więcej ?


Post maslo_82 usunięty na prośbę autora
C.

pozdrawiam Maciej



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2011, 09:49
Post: #10
RE: Zmiana sklepu w Panoramie na Gróeckiej w Poznaniu!!!
Czemu tak uważasz masło ? Właściciel słonia był miłym gościem - zawsze pogadał i doradził .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2011, 10:11
Post: #11
RE: Zmiana sklepu w Panoramie na Gróeckiej w Poznaniu!!!
Może byś wypowiedział się troche dokładniej . Nowemu właścicielowi zależy na dobrej współpracy z nami i na pewno nie jest złym akwarystą zresztą podobnie jak poprzedni właściciel z tą różnicą że chyba obecny jest lepszym handlowcem . Jak już zacząłeś to proszę dokończ o co poszło Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2011, 10:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-08-2011 18:10 przez maslo_82.)
Post: #12
RE: Zmiana sklepu w Panoramie na Gróeckiej w Poznaniu!!!
Pan Sławek bardzo czesto denerwował się tym jak ludzie postępują z rybami kupowanymi u niego i miał chyba tego dość. Sposób w jaki rozmawiał z klientami którzy się nie znali na hodowli ryb, raczej nie przysparzał mu klientów, ale uważam że to bardzo pozytywna cecha. Osobiście bardzo cenię Pana Sławka ale chyba miał już dość rozmawiania z zabójcami ryb.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2011, 23:02
Post: #13
RE: Zmiana sklepu w Panoramie na Gróeckiej w Poznaniu!!!
Nigdy nie oceniaj ludzi po tym co słyszysz, ale po tym kim są... Wiesz ilu ludzi ode mnie wyszło bez ryby??!! Do tego z informacją, że szkoda mi ryb dla kogoś "widzi mi się"??!! Jeśli podchodzisz do czegoś z pasją to wiedz, że w pewnym momencie nie szukasz pieniędzy ale satysfakcji z tego co robisz, chyba że jesteś tylko handlowcem i zależy Ci na pieniądzach... pozdrawiam

Rybka lubi pływać... http://www.paletki.com
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zmiana aranżacji bez restartu Chilus 10 20,732 31-10-2014 23:13
Ostatni post: trofek1
  Blue Endler 'y powędrowały do sklepu Zenwalker 0 4,080 22-10-2014 18:14
Ostatni post: Zenwalker



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości