Odpowiedz 
Czy CPO poluja na krewetki karłowate (np Yellow) ?
06-06-2011, 08:55
Post: #1
Czy CPO poluja na krewetki karłowate (np Yellow) ?
Jak w temacie , czy dobrze karmione CPO bedą mi zabijac Yellowki ?

KIEROWNIK BUDOWY

2016 l -10x Cyphotilapia Frontosa Blue Mpimbwe F1 + 6x Altolamprologus Calvus Black Zaire F1+5x Synodontis Petricola F1+ 10x Cyprichromis Microlepidotus Kasai F0 + 4x Neolamprologus Buescheri Katoto + 4x Plathythelphus Armata WF/ krab biały + Para Neolamprologus mustax Mbita WF + 9x Paracyprichromis blue neon WF
450l - morszczak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2011, 10:14
Post: #2
RE: Czy CPO poluja na krewetki karłowate (np Yellow) ?
Ja zauważyłem u samca skłonności do polowania, samiczki raczej odpędzają krewetki od swoich kryjówek a samiec potrafi ustawić się w ruchliwym miejscu na korzeniu i czekać na przepływającą krewetkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2011, 10:16
Post: #3
RE: Czy CPO poluja na krewetki karłowate (np Yellow) ?
ale to sa sporadyczne ataki czy np stadko 20 sztuk yellowek zje mi w kilka dni ?

KIEROWNIK BUDOWY

2016 l -10x Cyphotilapia Frontosa Blue Mpimbwe F1 + 6x Altolamprologus Calvus Black Zaire F1+5x Synodontis Petricola F1+ 10x Cyprichromis Microlepidotus Kasai F0 + 4x Neolamprologus Buescheri Katoto + 4x Plathythelphus Armata WF/ krab biały + Para Neolamprologus mustax Mbita WF + 9x Paracyprichromis blue neon WF
450l - morszczak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2011, 17:16
Post: #4
RE: Czy CPO poluja na krewetki karłowate (np Yellow) ?
Obserwowałem to zaraz po wpuszczeniu krewetek ale od 2 tygodni nie widziałem tego akwarium Smile na dniach wracam do domu więc dam znać czy krewetki jeszcze są. Podejrzewam, że tak Smile widziałem, że dość szybko stały się ostrożne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  zielone krewetki yellow HOLI 14 24,734 26-02-2014 11:54
Ostatni post: HOLI



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości