Odpowiedz 
Rozmnażanie krewetek amano w praktyce
15-06-2015, 22:51
Post: #158
RE: Rozmnażanie krewetek amano w praktyce
Witam, to mój pierwszy post na tym forum, przedstawię się, jestem Tomek Smile
Otóż dzień jak co dzień spoglądam na baniak a tu wczoraj ku mojemu zdziwieniu jedna z dziesięciu Amanek pełna w jajeczkach Smile Są jeszcze ciemne, więc zanim coś zacznę działać to mam trochę czasu. Są to moje pierwsze krewetki, kupione miesiąc temu i jestem zainteresowany wychowaniem młodych. Mały zbiorniczek załatwiłem sobie od kuzyna + do tego mini filterek z napowietrzaniem. Filtr jest zapchany, więc robi naprawdę minimalny ruch, do tego owinę go pończochą, żeby larwy ewentualnie się zatrzymały na niej. Mniej więcej prześledziłem temat, ale jednak mam pytania. Jedyne co będę musiał kupić to sól + areometr, oczywiście chciałbym jak najmniejszym kosztem Tongue Co mi doradzicie w tej sprawie? Bo przyznam, że z morskim akwarium nie miałem nigdy do czynienia i nie mam pojęcia o zasalaniu zbiornika. Samiczkę wrzucę do osobnego zbiornika jak pojawią się oczy na jajeczkach, gdy mamusia wyrzuci z siebie to co ma wyrzucić to wraca do aktualnego zbiornika i bawię się w solenie, tylko właśnie musicie mi tutaj doradzić Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Wiadomości w tym wątku
RE: Rozmnażanie krewetek amano w praktyce - maniak344 - 15-06-2015 22:51
[] - Biter - 21-11-2010, 18:41



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości