Odpowiedz 
Rozmnażanie krewetek amano w praktyce
03-12-2012, 12:31
Post: #12
RE: Rozmnażanie krewetek amano w praktyce
Witam Witam.
No wiec jak na razie moje kreweciątka jakoś jeszcze się trzymają,nawet pozostawienie ich na 2 dni bez jedzenia po 3 tygodniach od złożenia jaj nic im nie zrobiło raczej, no chyba ze nie zauważyłem.

ale dobrą informacją jest to że kilka krewetek ma juz barwę różowawąSmile) może to już ta forma przed ostatecznym przeobrażeniemSmile

Pytanie tylko takie ile już przeobrażona krewetka może wytrzymać w słonej wodzie. Szkoda by bylo gdyby już przy końcu zrobić jakiś błąd. Jak na razie jestem dobrej myśli. Może wytrwałość zaowocuje i dochowam się młodych.
Ciekawy jestem po jakim czasie krewetki wszystkie przejdą już w ostateczną formę przed przeobrażeniem. U mnie niestety jest dysproporcja jakaś , cześć krewetek jest już różowa ( albo juzmi się wydaje) ale widać też pływające maleństwa jak w pierwszych tygodniach po wykluciu.

Krewetka wyrzuciła jajeczka około 6 listopada

Prośba o jakieś wskazówki jak postępować.

postępowałem dokładnie tak samo jak moderator tego wątku Stiep ( przy okazji dzięki za fajne materiały na forum) Foty faktycznie sie przydały.

Swoją drogą to niezła zabawa, ale i frajdaSmile mam nadzieje że zakończy się sukcesemClap
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Wiadomości w tym wątku
RE: Rozmnażanie krewetek amano w praktyce - ern23 - 03-12-2012 12:31
[] - Biter - 21-11-2010, 18:41



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości