Odpowiedz 
Nie zbiornik a mruk
16-05-2011, 08:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-05-2011 16:39 przez Codranger.)
Post: #1
Nie zbiornik a mruk
Kilka zdjęć mojego ulubieńca:
[Obrazek: sam0184l.jpg]
[Obrazek: sam0152.jpg]
[Obrazek: sam0122y.jpg]

Zły dział, przenoszę.
C.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2011, 19:16
Post: #2
RE: Nie zbiornik a mruk
kurde uwieeelbiam te rybcie Biggrin

________________________________________________________
rozpowszechniona na całą WLKP hodowla Pisti (pistia stratiotes) Biggrin
(chwilowy brak)

112 l. zupa rybna : Pielęgniczka Ramireza – Microgeophagus ramirezi, Kirysek albinos - Corydoras albinos, Anentome HelenaA
60 l. krewetkarium : RC + badziewiaczki, Ampularia Blue, Brotia Pagodula, Tylomelania Devil
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2014, 01:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-04-2014 01:19 przez kapuczino. Powód: Nowe informacje)
Post: #3
RE: Nie zbiornik a mruk
Dzisiaj po raz pierwszy widziałam je w Czerwonej Torebce i... zakochałam się. Smile
Kapitalne rybki, może kiedyś będę miała na tyle duży zbiornik, że urządzę w nim dla nich małą Afrykę... Smile



Mam akwarium zamiast telewizora.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2014, 18:53
Post: #4
RE: Nie zbiornik a mruk
Trochę odświeżę temat.Macie jakieś spostrzeżenia w temacie trąbonosów?Dostałem dwie sztuki od przyjaciół jako prezent.Nie planowałem ich hodować :)Efektowne rybki.Faktycznie wychodzą kiedy przyciemnia się światło w akwarium.Niestety większą część czasu ganiają się po całym zbiorniku choć za dnia siedzą razem w swojej kryjówce.Wygląda że będę musiał je rozdzielić,czytałem że mogą być niebezpieczne dla współplemieńców choć ignorują inne gatunki...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-11-2014, 13:59
Post: #5
RE: Nie zbiornik a mruk
hmm...nikt z forumowiczów nie trzyma tych rybek Crying?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości