Odpowiedz 
tarło, a właściwie to brak tarła u bojowników!
13-05-2011, 19:54
Post: #1
tarło, a właściwie to brak tarła u bojowników!
Od 2 dni obserwuję ciekawe zachowania moich bojowników!
Mianowicie - od 2 dni nie widać zupełnie samca - sporadycznie zdarza mu się pokazać - podpadło!
Wczoraj zaczęły się poganiać samice - pierwszy raz od początku zbiornika!
Dzisaj zauważyłem, że jedna chowa się w rogu i zauważyłem zmianę ubarwienia - pojawiły się wyraźne pionowe paski!
(dla niewtajemniczonych - poziome - stres, pionowe - tarło - jak mówią ni ma pasków ni ma cin cin Smile)
no i rzeczywiście po 2h samica zaczęła pluć jajkami jak z armaty, no ale samiec ta ***** nie przygotował gniazda i samica regularnie zaczęła zjadać jajeczka - i to by było na tyle jeśli chodzi o pierwsze tarło bojowników w moim akwa Smile dopiero po całej akcji zaczęła ta samica pływać wokół samca...
zna ktoś sprawę? jakieś podpowiedzi?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2011, 20:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2011 20:15 przez czarex.)
Post: #2
RE: tarło, a właściwie to brak tarła u bojowników!
no w ogólnym...właśnie czytam, że optimum to odłowić samca i samicę Smile może jak się dorobię mniejszego akwa to pomyślę Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2012, 21:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2012 21:27 przez adrian126. Powód: Nowe informacje)
Post: #3
RE: tarło, a właściwie to brak tarła u bojowników!
Mi też sie nie mnożyły.Samica tylko skubała samca on sie osłabił zachorował i kaputnoł.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Video Razbora klinowa, tarło? przemorg 4 10,213 11-02-2014 09:58
Ostatni post: przemorg
  Para bojowników jeremiasz200 7 16,285 15-01-2013 10:54
Ostatni post: jeremiasz200



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości