Odpowiedz 
dżdżownica
31-03-2011, 01:34
Post: #16
RE: dżdżownica
szczęśliwiec . W pudelku jest dziesięć kazde pudełko to 5 zeta Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2011, 08:09
Post: #17
RE: dżdżownica
10 to jest ale chyba jak ktoś szuka rosówek.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2011, 20:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2011 21:05 przez fribek.)
Post: #18
RE: dżdżownica
Mam problem. Tom dżdżownice to pokroić czy dać żywcemAngel. Bo jak na razie to gupiki molinezje i inne rybki nie mogą jej przegryźć. Proszę o szybką odpowiedź.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2011, 21:15
Post: #19
RE: dżdżownica
Moje kolcobrzuchy (majace po 6 cm dlugosci) chwytają taka dżdżownice (15 cm długości) i wciągają jak spagetti, a potem wyglądają jak piłki do tenisa Biggrin .
gupiki sa chyba troszke za małe zeby dżdżownice jeść

KIEROWNIK BUDOWY

2016 l -10x Cyphotilapia Frontosa Blue Mpimbwe F1 + 6x Altolamprologus Calvus Black Zaire F1+5x Synodontis Petricola F1+ 10x Cyprichromis Microlepidotus Kasai F0 + 4x Neolamprologus Buescheri Katoto + 4x Plathythelphus Armata WF/ krab biały + Para Neolamprologus mustax Mbita WF + 9x Paracyprichromis blue neon WF
450l - morszczak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2011, 07:57
Post: #20
RE: dżdżownica
(02-04-2011 21:15 )smoko napisał(a):  gupiki sa chyba troszke za małe zeby dżdżownice jeść
Ale tylko w całości.

(02-04-2011 20:58 )fribek napisał(a):  dżdżownice to pokroić czy dać żywcemAngel. Bo jak na razie to gupiki molinezje i inne rybki nie mogą jej przegryźć.
Oczywiście, że poszatkowane. W całości tylko większe ryby są w stanie je zjeść.

pozdrawiam
Andrzej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2011, 11:35
Post: #21
RE: dżdżownica
Dziękuję.Thumbsup
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2012, 15:30
Post: #22
RE: dżdżownica
Moje zmienniaki zjadały kawałki o dł.3cm ,bojownik nawet się nie tykał wolał małe rybkiCool
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2012, 22:17
Post: #23
RE: dżdżownica
U mnie pokrojone dżdżownice bardzo chętnie zjadały węgorzyki .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2014, 21:43
Post: #24
RE: dżdżownica
Ja powiem tak,też karmiłem kiryśniki i welonki dzdzownicami z ogródka,po uprzednim opłukaniu. Rybom króre jadły nic nie było,jednak taki organizm żyjący w glebie to śmietnik zawierający rożne bakterie i pasożyty,może zwierać nicienie. Dużym rybom nic nie będzie ale delikatniejsze mogą czymś sie zkazić i paść po czasie a Ty nie będziesz wiedział od czego. Bywało tak że dzzdzownicy udalo sie wbic w piasek i przezyła tam pare dni ,nie wiem jak Smile Teraz pomyśl czy w naturze ryba żywi się dzdzownicami ? Wbrew temu co wiekszosc pomysli bardzo rzadko się to zdarza, jedynie w przypadku osuniec ,ziemi,powodzi ,gdy dzdzownnica sama wlezie do jakiegos zbiornika. Co nie przeszkadza rybkom miec na nie ogromny apetyt Tongue

300 l ogólniak towarzyski.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości