Ankieta: Czy jesteś za zmianą miejsca środowych spotkań?
Ankieta jest zamknięta.
TAK 19.05% 4 19.05%
NIE 80.95% 17 80.95%
Razem 21 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Nowa Lokalizacja
29-03-2011, 19:05
Post: #31
RE: Nowa Lokalizacja
Centrala jest w Warszawie, dlatego w Poznaniu mogą być niedecyzyjni.

Stoły rozstawiają raczej 2-3 miesiącach. Jak byłam w weekend to stały zestawione, a jak przychodziłam wcześnie na środowe spotkania to też stały razem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-03-2011, 22:13
Post: #32
RE: Nowa Lokalizacja
Ja się przymierzam do wykonania tel. do Poznania, a jak to nie pomoże to do Warszawy.
Ale nie chciał bym się dublować więc proszę o info czy mam dzwonić czy ktoś się tam wybierze osobiście?

pozdrawiam Maciej



Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-03-2011, 16:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-04-2012 11:58 przez Stiep.)
Post: #33
RE: Nowa Lokalizacja
(30-03-2011 16:43 )Były Forumowicz napisał(a):  Jestem po rozmowie z "władzami"Malty.Sprawa ma się tak-nie będą się czepiać stołów,mamy tak jak do tej pory zostawiać po sobie czysto na stołach,kupować "coś"jak do tej pory ,hmmm jak mamy swoje Wink napoje to dyskretniej,i teraz gorsze mamy czas do 23.00 czyli do zamknięcia ostatnich foodkortów czyli KFC Mc plastica to chyba najgorsza wiadomość po 23.00 będą podchodzić i "się czepiać".Zrobiłem ile mogłem teraz sporo zależy od nas.Może jak nam "mało"czasu to spotkania zrobić wcześniej?Nie wiem moja głowa za mała.Jak mawia Kruszek teraz piłeczka po naszej stronie Biggrin


No właśnie skończyło się trochę lepiej niż się obawiałem ale mamy teraz umowę dwustronną której będziemy musieli się trzymać . Mnie to raczej nie cieszy Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-03-2011, 17:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-03-2011 17:08 przez rafal.)
Post: #34
RE: Nowa Lokalizacja
Moim zdaniem lepsza taka umowa niż żadna.
Dobra robota Napad, teraz przynajmniej jeśli my się wywiążemy to ochrona nie będzie nam skakać do gardeł.

Jeszcze raz dzieki Clapping

Pozdrawiam
Rafał
Rybki: micropoecilia bifurca, rasbora brigittae, Corydoras Pygmaeus,
krewety: red cherry
rosliny: Hemianthus micranthemoides, Hydrocotyle verticillata, cryptocoryne nevilli, cryptocoryne axelrod, cryptocoryne wendtii, cryptocoryne Pettchii, cryptocoryne krauterii, cryptocoryna parva.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-03-2011, 18:53
Post: #35
RE: Nowa Lokalizacja
Jestem dokładnie tego samego zdania co Rafał.

pozdrawiam Maciej



Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-03-2011, 19:03
Post: #36
RE: Nowa Lokalizacja
Do 23 to i tak bardzo dobrze. No a o wcześniejszym rozpoczynaniu można pomyśleć tym bardziej że część osób i tak szybciej przychodzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-03-2011, 01:27
Post: #37
RE: Nowa Lokalizacja
(30-03-2011 17:07 )rafal napisał(a):  teraz przynajmniej jeśli my się wywiążemy to ochrona nie będzie nam skakać do gardeł.

Raczej przed 23cią nie skakali wiec niewiele osiągneliśmy Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-03-2011, 08:18
Post: #38
RE: Nowa Lokalizacja
Ja im się nie dziwie, bo sam pracuje prawie od 2 lat w ochronie i to na różnych obiektach (kiedyś np. M1) i jeżeli Malta jest otwarta dla klientów do 23 to ochrona na 99% ma płacone do 23 a potem za "Bóg zapłać" ma towarzystwa pilnować? Nie liczcie, że ktoś im za to zapłaci, że chcecie dłużej posiedzieć. Też się wkurzałem jak codziennie kilka osób włóczyło się po zamknięciu M1i zawsze byli oburzeni jak pokazywano im drogę do wyjścia. Chyba sami za darmochę nie zostajecie po godzinach pracy żeby komuś sprawić przyjemność.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-03-2011, 08:47
Post: #39
RE: Nowa Lokalizacja
To było wiadome, że nic nie osiągniecie..... wybaczcie, ale to zbyt małą grupa ludzi by negocjować godziny otwarcia.... I popieam Adama, pisałem wcześniej, jeśli się czepiają dla zasady to kij im w oko, ale jeśli pracują do zamknięcia a później przychodzi zmiana nocna, a oni chcę lecieć do domu, to muszą przekazać obiekt czysty z ludzi, stąd wypraszają, czasami pewnie nawet nachalnie.... pozdrawiam

Rybka lubi pływać... http://www.paletki.com
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-03-2011, 10:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-03-2011 10:29 przez dolichopterus.)
Post: #40
RE: Nowa Lokalizacja
(31-03-2011 08:47 )Arturo napisał(a):  To było wiadome, że nic nie osiągniecie.....

Ale za przeproszeniem, co mogą osiągnąć osoby, które chcą mieć darmowy parking,jedzenie pod nosem,bezproblemowy dojazd po najniższych kosztach i nieograniczoną niczym swobodę czasową i miescową.Dziwi mnie tylko, że jest pare osób,które bardzo by się chciały angażować w sprawy WTMA ale bez absolutnie żadnego wkładu.Chwała tym, którzy ten wkład niosą i czerpią z tego radość.

http://ukajali.bloog.pl/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-03-2011, 11:10
Post: #41
RE: Nowa Lokalizacja
Ochrona kończy i zamyka obiekt dopiero jak skończy się seans w kinie . Nigdy nie spieraliśmy się o to i zawsze wychodziliśmy najpóźniej właśnie wtedy . Do tego czasu skład osobowy ochrony w części w której przebywamy nie może się zmienić ( każdym razie nie powinien ) . Konflikt zawsze był o stoliki które jakoby to my powinniśmy ustawiać . Nigdy nie kłóciliśmy się o to że nie wyjdziemy bo to ochrona załatwiłaby krótko a o stoliki nie miała racji i dlatego byli bezradni . Ok jest jak jest najważniejsze że możemy dalej się tam spotykać choć dla mnie to tylko 2 godz . Smile

Chyba temat do zamknięcia .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-03-2011, 14:21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-03-2011 14:21 przez pacmann.)
Post: #42
RE: Nowa Lokalizacja
Dokałdnie tak jak alarm napisał, nie chodziło o negocjowanie godzin otwarcia, aż tak naiwni nie jesteśmy.
Chodziło głownie o załatwienie sprawy "burd" o stoliki, a to się udało Thumbup

pozdrawiam Maciej



Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-03-2011, 17:37
Post: #43
RE: Nowa Lokalizacja
Nie wiem czy wczoraj po sobie posprzątaliście, albo było tak mało osób, ale dzisiaj są tylko 2 stoliki złączone xd

Pozdrawiam
Michał . Biggrin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości