Odpowiedz 
Jak zdjąć pokrywe Juwela ?.
05-01-2018, 17:17
Post: #3
RE: Jak zdjąć pokrywe Juwela ?.
To jest mój trzeci zbiornik od juwela . Mam go rok może nieco ponad . Chciałem go sprzedać za dobre pieniądze , byli chętni ale za jaki kapitał ( śmieszne propozycje ) . Fakt , sam pod wpływem dobrej ceny go kupiłem . Przyznam się że bez namysłu . Jednak z czasem pojawiła się koncepcja . Stopniowo wdrażam ją w życie . Mogę zdradzić że poprzednie szkło zostanie zamienione na Optiwhite w całości . Zmieni się również wysokość .

Wyprzedzając twoje kolejne pytanie , odpowiedź brzmi nie . Szklanka nie posiadała rys . Prawie nie była używana . Ale jak już wspomniałem to jest mój trzeci zestaw od tego producenta . Poprzednie dwa strasznie się porysowały . Niezależnie od sposobu czyszczenia , wystroju ( podłoże - piasek , żwir ) nie byłem w stanie zachować tafli bez skazy Sad.

Po za tym nadszedł czas by rozwiązać problem mocowania filtra Bioflow w akwarium . Klejenie go na stałe do akwarium jest ogromnym minusem . Przedostaje się pomiędzy nim a szkłem syf którego nie sposób wyczyścić . Sam w sobie według mnie jest najlepszym filtrem wewnętrznym . Można powiedzieć że jest to sump wewnętrzny , z dodatkowym zasilaniem wody .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Wiadomości w tym wątku
Jak zdjąć pokrywe Juwela ?. - Sasuke - 03-01-2018, 14:48
RE: Jak zdjąć pokrywe Juwela ?. - Sasuke - 05-01-2018 17:17



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości