Odpowiedz 
Bojowniki - kwestie techniczne
27-09-2016, 11:29
Post: #1
Bojowniki - kwestie techniczne
Witajcie

Prowadzę sklep akwarystyczny nowy od miesiąca w Poznaniu i do tej pory nie zakupywałem bojowników na sprzedaż. Dlaczego? Ano dlatego, że nie chciałem by stały u mnie w kubeczku. Staram się zapewniać rybkom odpowiednie warunki i nie chcę by wpadały z deszczu pod rynnę. Wiadomo nie przewidzę, czy ktoś kupi rybkę do kuli bo tacy to się nawet do tego nie przyznają już teraz... ale tabliczka ostrzegawcza przed takim zachowaniem będzie.

Kto pyta nie błądzi, więc...

Chciałbym wprowadzić bojowniki do swojej oferty, ale jednocześnie trzymać je w odpowiednich warunkach (min. 25 litrowe akwaria). Niestety nie mogę postawić kolejnego zestawu akwariów (a na pewno nie dla pojedynczych ryb - to byłoby totalnie nieekonomiczne). Myślę, by umieścić po jednym z innymi rybami. Czy macie propozycje z jakimi mógłbym tak zrobić? Myślę o rybkach dennych. Mam kilka akwariów z nimi. Czy bojek nie zrobi krzywdy np. kiryskom, piskorkom, bocjom? W zasadzie głównie taką opcję biorę pod uwagę. Może ewentualnie znacie jakieś gatunki inne, z którymi moga być trzymane bez krzywdy dla którejkolwiek rybki?

Dziękuję Wam bardzo za pomocSmile Nie chcę tutaj dyskusji "ja mam bojka z takimi rybami i czuje się świetnie" tylko rzeczową informację do jakich ryb bezpiecznie mogę je wpuścić by czekały na sprzedaż w godnych w miarę warunkach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Wiadomości w tym wątku
Bojowniki - kwestie techniczne - akwarysta199 - 27-09-2016 11:29
Bojowniki - kwestie techniczne - arrowb - 27-09-2016, 13:02
Bojowniki - kwestie techniczne - arrowb - 27-09-2016, 13:13
Bojowniki - kwestie techniczne - arrowb - 27-09-2016, 13:26
Bojowniki - kwestie techniczne - arrowb - 27-09-2016, 13:48



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości