Odpowiedz 
"Zooland" ul.Dąbrowskiego 72 Poznań
06-12-2014, 00:23
Post: #22
RE: "Zooland" ul.Dąbrowskiego 72 Poznań
Marcin nie wiem czy się opiekują osoby na prawde dobre bo paletki mieli w opłakanym stanie, jedynie chyba dać na wydział biologi żeby mogli studenci zobaczyć robactwo w nich tkwiące, za paletke zmęczoną nicieniami, wiciowcami w dodatku z jakimiś problemami bakteryjnymi widocznymi na zewnątrz ryby gołym okiem sprzedawca chciał mi ją wcisnąć jako zdrową odrobaczoną rybe za jedyne 250 zł. A Dominiko na tak duże miasto jest nie wiele sklepów typowo zoologicznych (nie mówie tu o sklepach w galeriach handlowych nastawionych na lamerów nie mających pojęcia o akwarystyce z opcją byle coś sprzedać, często i tak nie wiedząc co to jest)w zoolandzie mają dużo zbiorników, zapał, ceny przystępne ale nigdy przenigdy nie wrócę do sklepu gdzie chce się wcisnąć byle co byle sprzedać, bo to jak z fil.... a nie będe kończył, nigdy nie wiadomo jaki procent zakupów ma szanse przeżyć. ja wolę iść do zaprzyjaźnionego sklepu gdzie od sprzedawcy można usłyszeć, "tych rybek chwilowo nie sprzedaje bo są na kwarantannie", albo "padło mi kilka ostatnio nie wiem nawet dla czego wstrzymaj się z zakupem". uczciwy handel przede wszystkim, dlatego takich sprzedawców sklepikarzy będę polecał, wspierał i u nich zostawiał swoje ciężko zarobione pieniądze, a do zoolanda już nigdy nie wejde bo szkoda mojego czasu. tyle z mojej strony
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Wiadomości w tym wątku
RE: "Zooland" ul.Dąbrowskiego 72 Poznań - bohen21 - 06-12-2014 00:23



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości