Odpowiedz 
Salon akwarystyki naturalnej.
18-12-2014, 20:38
Post: #9
RE: Salon akwarystyki naturalnej.
Sklep pomimo wrażenia słabo wyposażonego nie mającego ryb i nie wielką liczbe roślin na stanie. Zajmują się głównie zakładaniem i serwisowaniem akwariów.Lecz sprzedawcy są naprawdę przyjaźni i posiadają rzeczy których nie znajdziesz w innych sklepach.
Po pierwsze szklane rurki, ceny 70 do 80 zł za komplet jakość lepsza niż RA (sprawdzałem) w tamtym sklepie to 150 i 170 zł a komplet więc przepaść cenowa, dodatkowo atutem jest klejenie akwariów OW najwyższej podkreślam NAJWYŻSZEJ jakości dostępnej na rynku, sprowadzenie czego się chce nie trwa jak w innych sklepach nawet do 2 tygodni towar jest max 2 dni później do odbioru, nawet można się ugadać że po wpłacie na konto kurier towaru nie dostarcza im tylko tobie pod drzwi.
Jak dla mnie plusem jest również ich współpraca z hurtowniami z akwarystyką morską, dzięki nim założenie mojego akwarium było o około 300-400 zł tańsze niż jakbym zamawiał sprzęty w sklepach wysyłkowych. Każdy wymieniony sklep jest "lepszym sklepem" bo każdy posiada jakieś atuty pozwalające utrzymać mu się na rynku i sprawia że klienci wracają i zachwalają, tyle z mojej strony
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Wiadomości w tym wątku
Salon akwarystyki naturalnej. - Barbosa - 14-12-2013, 22:07
RE: Salon akwarystyki naturalnej. - k2b - 18-12-2014, 10:09
RE: Salon akwarystyki naturalnej. - Max - 18-12-2014, 20:01
RE: Salon akwarystyki naturalnej. - bohen21 - 18-12-2014 20:38



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości