Odpowiedz 
AQUAZOO 27-28 października 2012
20-09-2012, 23:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-10-2012 19:08 przez pacmann. Powód: Nowe informacje)
Post: #1
AQUAZOO 27-28 października 2012
Witam wszystkich serdecznie.

Mamy możliwość (jako WTMA) wystawienie się na tegorocznej imprezie targowej AQUAZOO.
http://aquazoo.mtp.pl/pl/
Odbywa się ona w połączaniu z targami HOBBY i chyba jeszcze kilkoma innym.

Na chwilę obecną mamy jako forum potwierdzenie przeznaczonego dla nas miejsca, ulokowanego w bardzo atrakcyjnym miejscu - praktycznie każdy wchodząc na targi będzie musiał przejść koło nas. Dodatkowo dzięki uprzejmości kolegi Sławka i forum PKMD mamy do dyspozycji 10 szt. kompletnych akwarii 100 litrowych (akwa, szafka, pokrywa, filtr, grzałka). Możemy również wystawić drugie tyle kostek.
Na razie same szkło ale Alarmowiec jest na etapie załatwiania reszty.

offtop: Ciekawostka, na tyłach kostek kolega Doli może nadrukować co tylko sobie zamarzymy - ci co byli na ostatnim spotkaniu to widzą o co chodzi, dla tych co nie byli myślę Doli założy odpowiedni temat na forum bo sprawa jest ciekawa. Jedną kostkę rezerwuję na nadruk sztandarowy, zielone tło i logo WTMA Smile

Wracając do meritum.
Miejsce mamy, zbiorniki mam, data znana, teraz trzeba się zorganizować.

Proszę o wstępne deklaracje chęci zagospodarowania lub pomysły na wykorzystanie w/w zbiorników.

Proszę również o deklaracje kto jest chętny do pomocy w realizacji jak również podanie co możecie udostępnić od siebie, ryby raczej nie będą stanowiły problemu, mamy już kilka deklaracji od hodowców i osób prywatnych. Brakować będzie głównie roślin i korzeni, kamieni i może filterków do kostek oraz podłoża.

Jest oczywiście możliwość wystawienia się z całą zawartością swoje domowego akwarium jeżeli ktoś będzie chciał.

Kolejna sprawa - można się zastanowić nad pokazem zakładania akwarium roślinnego lub krewetkarium. Oczywiście o ile ktoś był by chętny. Osobiście widział bym w roli prelegenta Stiepa ale nie wiem co on na to Bag. Pojawiły się też plany ściągniecia w tym celu ogólnopolskich autorytetów ale w sumie to wystawa WTMA, a na naszym forum nie brakuje fachowców - sprawa do omówienia.

Posta będę uzupełniał na bieżąco jak mi się coś przypomni lub pojawi nowa kwestia do omówienia.


----------------------------------------------------------------------

Propozycje zagospodarowania

300 L:
1. Brzanka sumatrzańska (bruno) - brakuje wystroju i filtra
2. Pielęgnica sewerum - Heros efasciatus (bruno) - brakuje wystroju myślę, że piasek + duże żabienice + może kilka większych kamieni będzie oki.

100 L:
1. Pomysł - Zbiornik z piaskiem, otoczakami, żabienicami i pięknymi zarąbiście czerwonymi mieczykami
2. Żółw (arrowb)
3. Pomysł - Czarne wody korzenie piasek skalary
4. Pomysł - Głupikarium - taki klasyk z mojego dzieciństwa - jedna odmiana barwna - ryby się znajdą (bruno), potrzebna bedzię vallisneria w dużej ilości i piasek.
5.
6.
7.
8.
9.
10.


Kostki:
1. BW - arrowb
2. Piotras200
3. Stiep (krewetki Yellow)
4. Rainy (krewetki Deep blue tiger)
5.
6.

Terraria:
1. arrowb - własne
2. arrowb - od Dolichopterus

----------------------------------------------------------------------

Wyposażenie zadeklarowane:
Ryby: Adam, Bruno, Andrzej,
Rośliny: Andrzej, Asia, Piotras200
Filtry: Asia 1szt., Pacmann 2szt., Łukasz 1szt.
Korzenie: maslo_82 (spora ilość), Andrzej 2szt., Pacmann 2szt., Asia 1szt., globoos 1szt.
Podłoże: Andrzej,
Kamienie: globoos,

Chętni do pomocy przed:
Asia (środa i czwartek po 16:00 + cały piątek)
Andrzej
Rafal
Alarmowiec
Maslo
Arrow - (Mogę wziąć 1-2 dni wolnego przed targami)
Gerardos
Piotras200
Jacek
globoos
Pacmann (środa czwartek piątek po 16:00)
Stiep (czwartek po 16, cały piątek)


Chętni na dni targowe:
Asia
Alarmowiec
Andrzej
Maslo
Pacmann
Stiep

Osoby dysponujące autem
globoos "van" corsa" - po 17:00
Asia - środa-czwartek po 16:00, piątek - cały
dolichopterus Fiat Doblo

pozdrawiam Maciej



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 



Wiadomości w tym wątku
AQUAZOO 27-28 października 2012 - pacmann - 20-09-2012 23:15
RE: AQUAZOO 27-28 października 2012 - pk71 - 28-10-2012, 20:10

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Up Salon Zoologiczny AQUA&ZOO 22-23 października 2016r alarmowiec 121 200,156 26-10-2016 23:11
Ostatni post: maciejk1976
  Targi AQUA&ZOO 25-26 października 2014 Asia 197 329,520 30-10-2014 11:11
Ostatni post: edison



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości