Forum WTMA Akwarystyka Wielkopolska
Korzenie do akwa - Wersja do druku

+- Forum WTMA Akwarystyka Wielkopolska (http://wtma.pl)
+-- Dział: Ogłoszenia (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Kupie, poszukuje (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Korzenie do akwa (/showthread.php?tid=9835)



Korzenie do akwa - Lily - 15-01-2019 11:46

Witam, gdzie obecnie w Poznaniu dostanę korzenie mangrowca? jeszcze nie dawno kupiłam piękne egzemplarze w sklepie Osmotica (dawne Zoogrande) ale chyba się przenieśli i przebranżowali? nie mogę znaleźć już u nich oferty sprzedaży a jedynie pracownia. Tak więc poszukuję sklepu gdzie można jeszcze dostać korzenie i inne naturalne ozdoby.


RE: Korzenie do akwa - Sasuke - 15-01-2019 18:05

Cześć
W miejsce „ osmotica ” powstał nowy sklep pod nazwą AquaSzop . Adres ten sam , nawet na olx wystawiają korzenie i różne ozdoby . Standardowo polecę zakupy u Tomka ( sklep rybny łosoś , Małopolska , Sołacz ) , szczególnie jeśli chodzi o korzenie mangrowca . Jednak wszystko sprowadza się do hurtowni happet Sp. z o. o. ( Kotowo 42, Poznań ) . Największy wybór , właściciele sklepów mogą wybierać do bólu , mają super ceny właśnie dla nich , jeśli chodzi o przeciętnego kowalskiego hm ... towar zamówiony zazwyczaj jest już gotowy do odbioru ( jeśli chodzi o korzenie - pierwsze z brzegu , losowe ) . Jednak nie zawsze jest na wszystko czas tak jak mi się udało dwa razy . Dzięki miłej obsłudze jednocześnie narażając się przełożonym przemiła Pani potrafiła mnie zrozumieć i dać swobodną rękę podczas wyboru . Za co ponownie dziękuje Heart .

PS. Super prezentują się korzenie mangrowe z happetu w poznańskiej palmiarni .


RE: Korzenie do akwa - Lily - 16-01-2019 00:27

A rozumiem, czyli jednak coś tam jest na miejscu Osmotici. Tak, u Pana Tomka kupowałam nie raz ale nigdy jeszcze korzeni więc nie orientuję się zbytnio. No ale rozumiem, że w hurtowni zwykła prywatna osoba kupowac nie może? a jedynie właśnie firmy? nie zbyt tu też jestem ogarnięta.


RE: Korzenie do akwa - Sasuke - 16-01-2019 18:02

Witam
Mała korekta
Po konsultacji i odświeżeniu tematu , na dzień obecny nie prowadzą już sprzedaży detalicznej . Po całkowitej przeprowadzce ( Luboń - Poznań ) z tej formy sprzedaży zrezygnowali . Nawet ceny są dostępne tylko dla sklepikarzy . A jest to wielka szkoda ..... , nieświadomość przepłacania w sklepie za dany produkt . Obecnie jeśli chodzi o korzenie płacimy za wygląd a nie za wielkość . Sklepowy bonus w postaci dopłaty od 32 - 42 % do ceny hurtowej . Ten kto był to wie dokładnie ile .

A za pięknych czasów było następująco dla kowalskiego : złożenie zamówienia internetowego , płatność gotówkowa na miejscu , okazanie faktury , kompletowanie i odbiór produktów .

Widocznie chcą mieć do czynienia tylko z grubymi rybami Censored.


RE: Korzenie do akwa - Lily - 16-01-2019 19:59

Ach no i tego właśnie się spodziewałam Sad typowe zagranie dla hurtowni. No trudno, to pomyślę w takim razie o wizycie u Tomka albo może się trafi jeszcze jakieś źródło. Dzięki wielkie za info.


RE: Korzenie do akwa - Dikej - 17-01-2019 10:05

Przecież tak działają hurtownie w wielu branżach i chwała im za to. Hurtownia jak nazwa wskazuje ma za zadanie zaopatrzenie punktów sprzedaży detalicznej. Gdy sprzedaje "Kowalskiemu" to to jest patologia.


RE: Korzenie do akwa - Sasuke - 17-01-2019 18:12

hm ... trafiła kula w płot ... Tongue


RE: Korzenie do akwa - leeusr - 19-02-2019 17:45

Czas odkurzyć temat Biggrin . Trochę czasu minęło, gdzie dzisiaj dostanę korzenie. Interesuje mnie zakup detaliczny w Poznaniu


RE: Korzenie do akwa - Dikej - 23-02-2019 17:23

Do Tomka na Małopolską pojedź.


RE: Korzenie do akwa - leeusr - 26-02-2019 14:12

Thx, zdążyłem trafić do AquaSzop i wybrałem, co potrzebowałem.