Forum WTMA Akwarystyka Wielkopolska
Przywitaj się - Wersja do druku

+- Forum WTMA Akwarystyka Wielkopolska (http://wtma.pl)
+-- Dział: Ogólne (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Forum ogólne (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Przywitaj się (/showthread.php?tid=98)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Przywitaj się - mysz105 - 31-12-2011 22:12

Witam serdecznieSmile
Mam na imię Krzysztof,lat 35,pierwsze akwa miałem w wieku 8 lat,był to ramowy baniaczek 16l,i tak już poleciało,potem 25l,kolejne 50l,66l i na samym końcu 200l w którym były same żyworódki,gupiki,mieczyki i molinezje,do dziś jestem zakochany w żyworódkach,ale że w tej chwili nie mam warunków mieszkaniowych to musiałem zlikwidować baniak,kiedyś na pewno wrócę do tak wspaniałego hobby,to jest tak jak z jazdą na rowerze,nigdy się nie zapomina.To na razie tyle o mnie.Pozdrawiam KrzychuDevilred


RE: Przywitaj się - Biter - 01-01-2012 06:48

Powitać serdecznie i na spotkania przybywaj Smile


Odp: Przywitaj się - slavo22 - 02-01-2012 19:40

Ja mialem 30 lat przerwy. Wrócisz bo z tego się nie wyrasta.

Zatapatalkowane z Blade


RE: Przywitaj się - fajfer - 02-01-2012 23:37

Witam. Mam na imie Tomek lat 30. Od niedawna ( listopad 2011 rok )jestem szczesliwym posiadaczem baniaczka o pojemnosci 45 litrow.
Pozdrawiam.


RE: Przywitaj się - Biter - 03-01-2012 00:11

Fajfer powitać Smile


RE: Przywitaj się - Kondziu - 05-01-2012 10:53

DobrySmile
Mam na imię Konrad i jestem z Poznania. Akwarystyką na powiedzmy poważnie zająłem się pięć lat temu. Mam niewielki baniakczek 112 litrów i od zawsze kręciła mnie akwarystyka roślinna. Moje początki z roślinnymi akwariami to przede wszystkim styl holenderski, którego założenie, że akwarium to ogródek pełen przepychu, bardzo mi się podobaSmile Obecnie próbuje swoich sił w Nature, ale dużo nauki i gromadzenia doświadczeń przede mną. Po za akwarystyką uwielbiam fotografię i jazdę na rowerze Smile
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów WTMA


RE: Przywitaj się - czarex - 05-01-2012 11:47

Powitać Smile pochwal się swoim dziełem Smile


RE: Przywitaj się - Kondziu - 05-01-2012 19:33

(05-01-2012 11:47 )czarex napisał(a):  Powitać Smile pochwal się swoim dziełem Smile

Pochwalony Wink
http://www.akwarysci-poznan.pl/forum/showthread.php?tid=1995


RE: Przywitaj się - artek19 - 20-01-2012 22:28

Czesc mam na imie Artur, mam 36 lat.rodowity poznaniak ale mieszkajacy w Kościanie.juz kiedys była stycznośc z akwarystyką ale mineła.a teraz zaraził sie mój syn i zaczyna tez ojca z powrotem wciągać.baniak jak narazie 54l. pozdrawiam.Smile


RE: Przywitaj się - globoos - 21-01-2012 13:11

witaj nowy Smile i pokaż co tam ukrywasz w domowym zaciszu Smile


RE: Przywitaj się - dario263 - 27-01-2012 20:05

witam.
mam na imię Darek mam 27 lat i jestem z Gniezna. Obecnie jestem w trakcie zakładania mojego 200litrowego baniaczka, i mam nadzieję ze znajdę tu wiele ciekawych informacji oraz nawiąze kontakt z kims z gniezna lub okolic.
pozdrawiam


RE: Przywitaj się - edison - 28-01-2012 00:17

witam , ostatnio trochę nowych użytkowników z Gniezna się zarejestrowało.


RE: Przywitaj się - alarmowiec - 28-01-2012 02:40

Kolega Sławek ma sklep "Słoń" w Gnieźnie i w Poznaniu na Głównej . Jest z Gniezna i to bardzo dobry akwarysta po za tym jako że od wielu lat prowadzi sklepy to może ci dużo załatwić . Doskonały w roślinach Smile


RE: Przywitaj się - dzajdol - 28-01-2012 09:52

Na początku chciałbym przywitać wszystkich forumowiczów. Nie napisałem tutaj wcześniej, bo nie znalazłem takiego wątku, ale już przedstawiłem swoje akwarium http://www.akwarysci-poznan.pl/forum/showthread.php?tid=2071

Teraz może trochę o mnie:
Mam na imię Tomek i mam 29 lat w tym roku. Obecnie mieszkam w Poznaniu na osiedlu Armii Krajowej (w własnym M3). Pracuję jako programista-informatyk w Poznaniu (jakby ktoś chciał jakaś stronkę internetową lub coś innego to zapraszam do kontaktu ;P). Znam się troszkę na budowlance (pracowałem wakacjami na budowach - wszystkie remonty w domu sam robię), troszkę na motoryzacji (mój brat z zawodu jest mechanikiem samochodowym).

Hobby:
-Akwarystyka: no więc jako dzieciak miałem akwarium też coś koło 100literków. Obecne akwarium mam koło 3 lat, lecz dopiero ostatnio postanowiłem je dopieścić (powstał plan remontu - połączenie pokoju z kuchnią i umieszczeniu w ścianie akwarium 150x50x70 - nie wiem co na to administracja jeszcze oraz akwarium 80x40x70 - w miejscu starych drzwi), ale dostałem ultimatum (od narzeczonej), aby przez rok zrobić z tego akwarium takie ładne jak na pokazach (to dokupiłem oświetlenia, co2 inny korzonek, roślinki, nawozy, zestaw testów JBL (wcześniej miałem podstawowe). Ogólnie planuję komputer PH, automatyczny dozownik nawozów (nie wiem tylko czy sam będę robił czy kupię Smile)
- modele RC - zobaczyłem rok temu kilka filmików i fajne są nawet sobie kiedyś wypożyczyłem i poszalałem. Ogólnie planuję sobie kupić model RC IC-8 Buggy (model w skali 1:8 spalinowy buggy - można pośmigać po górkach koło 100km/h) - ale na razie w sferze marzeń, bo musiałbym mieć koło 5k na taki model jak chce (a chce wyczynowy - jak już kupować to z rozmachem, a nie żeby później zmieniać, bo to drożej wychodzi - jestem zdania, że tanie rzeczy mogą kupować bogaci, bo użyją i mogą wyrzucić). No ale sobie w końcu kupię, tylko najpierw akwarium w ścianie które myślę ,że będzie ciut droższe, bo w planach jest otwarte optiwhite.

No to tak w skrócie.

A ze sportów jakie uprawiam to podnoszenie ciężarów 0,5kg przed telewizorem Tongue

Pozdrawiam i witam wszystkich


RE: Przywitaj się - edison - 28-01-2012 16:22

ale życiorys wysmarowałeś TongueSmile