Forum WTMA Akwarystyka Wielkopolska
Przywitaj się - Wersja do druku

+- Forum WTMA Akwarystyka Wielkopolska (http://wtma.pl)
+-- Dział: Ogólne (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Forum ogólne (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Przywitaj się (/showthread.php?tid=98)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Przywitaj się - kozo - 07-11-2011 17:03

Witam,
O forum dowiedziałem się będąc na targach akwarystycznych. Już raz zjawiłem się na środowym spotkaniu i na pewno jeszcze nie raz tam zawitam. Niedługo zalewam baniak 240l.
Pozdrawiam

Łukasz


RE: Przywitaj się - Stiep - 07-11-2011 21:28

Witaj.
Jednak nasza agitacja nie poszła na marne.


RE: Przywitaj się - Cysterna - 07-11-2011 21:42

Ja na przykład przypomniałem sobie o istnieniu WTMA po obejrzeniu fotorelacji z Wrocławia Pana Andrzeja z akwa-mania.mud.plSmile Piękne zwyciężczynie mnie zmobilizowały do założenia kontaSmile


RE: Przywitaj się - Almate - 18-11-2011 01:22

Witam Wszystkich! Smile
W dzieciństwie miałem akwarium, i teraz po paru latach przerwy chciałbym do tego wrócić i trochę bardziej zgłębić temat. Dlatego tez przyłączyłem się do forum. Trochę już poczytałem i widzę że można znaleźć tu sporo pomocnych wskazówek, a i atmosfera waszych spotkań wydaje się sympatyczna i wyjątkowo otwarta na nowych członków. Cwaniak
Planuje zająć się hodowlą gupików...ale form wystawowych. Jest ktoś może na forum zajmujący się tym tematem?? W Polsce kiepsko idą mi poszukiwania osoby chętnej sprzedać dobrej klasy ,,materiał zarodowy,, dlatego myślę o zakupie z Niemiec.
Pozdrawiam


RE: Przywitaj się - Almate - 18-11-2011 01:56

To miło byłoby go poznać Smile. Na razie nie jestem wstanie przybyć na spotkania, ale w grudniu...jeśli mnie przyjmiecie w swoje progi Smile


RE: Przywitaj się - alarmowiec - 21-11-2011 01:16

Pewnie że przyjmiemy i w poszukiwaniu pomożemy . Szkoda że Jurka już nie ma bo o stworzeniu takiej grupy w Poznaniu marzył .


RE: Przywitaj się - Adam - 21-11-2011 10:08

Zamiast o zakupie z Niemiec(bo oni ściągają z Czech-hehe) to pomyśl o Czechach, bo to jest kraj, który dostarcza ryby na Zachód-szczegóły mogę podesłać na PW. A tak na poważnie-nawet konkurencji nie miałbyś w najbliższej okolicy nie licząc osób, które mają po kilka gupików.


RE: Przywitaj się - Almate - 21-11-2011 12:41

Jak tylko wrócę do Poznania to w takim razie wybiorę się na spotkanie Smile
Ja na początek też nie planuje jakiejś wielkiej hodowli ale jak coś robię to lubię robić to na poziomie, dlatego szukam dobrych ryb. W Polsce ogólnie chyba gupiki mało kto traktuje poważnie, znalazłem jakieś pierwsze namiary ale nie miałem okazji sprawdzić. A konkurencji się nie boję Wink właściwie to na nią czekam chciałbym żeby było więcej to pewnie byłoby też więcej konkursów. Cwaniak


RE: Przywitaj się - DUANDR - 21-11-2011 13:05

(21-11-2011 12:41 )Almate napisał(a):  W Polsce ogólnie chyba gupiki mało kto traktuje poważnie, znalazłem jakieś pierwsze namiary ale nie miałem okazji sprawdzić.
No bez przesady. Klubu Poecilia Reticulata ma przecież międzynarodowe osiągnięcia i całkiem prężnie działa.


RE: Przywitaj się - Almate - 21-11-2011 13:15

Przepraszam jeśli kogoś uraziłem, dopiero zgłębiam temat więc mogę się mylić. Wydaje mi się jednak że jest tylko kilka osób które rzeczywiście działają w tym temacie ale jest to niewielka grupa zapaleńców (jak na w końcu nie tak małą naszą Ojczyznę.Smile.) Nie chciałem nikomu ujmować sukcesów- w których nie jestem zresztą jeszcze zbytnio rozeznany.


RE: Przywitaj się - DUANDR - 21-11-2011 15:10

(21-11-2011 13:15 )Almate napisał(a):  Przepraszam jeśli kogoś uraziłem,
Nawet mi to przez myśl nie przeszło.Wink

(21-11-2011 13:15 )Almate napisał(a):  dopiero zgłębiam temat więc mogę się mylić. Wydaje mi się jednak że jest tylko kilka osób które rzeczywiście działają w tym temacie ale jest to niewielka grupa zapaleńców (jak na w końcu nie tak małą naszą Ojczyznę.Smile.) Nie chciałem nikomu ujmować sukcesów- w których nie jestem zresztą jeszcze zbytnio rozeznany.
Po to, miedzy innymi, jest to forum, by takie wątpliwości rozwiewać.
Jak dorwę się do swojego komputera to wyślę ci kilka namiarów na krajowych hodowców gupika.


RE: Przywitaj się - Almate - 21-11-2011 21:35

Kodi i Dżordi to jakieś skróty? bo nie mogę znaleźć takich użytkowników...


RE: Przywitaj się - adam406peugeot - 21-11-2011 21:38

http://www.akwarysci-poznan.pl/forum/member.php?action=profile&uid=6 http://www.akwarysci-poznan.pl/forum/member.php?action=profile&uid=5


RE: Przywitaj się - DUANDR - 21-11-2011 22:06

Almate
Obiecane namiary poszły na PW. Powinno ci się spodobać.Thumbsup


RE: Przywitaj się - Almate - 22-11-2011 00:13

Dziękuję Wam wszystkim. Szybko się mogłem przekonać że społeczność forum jest pomocna. Z taką ilością namiarów na pewno znajdę jakieś ładne ryby.