Forum WTMA Akwarystyka Wielkopolska
Przywitaj się - Wersja do druku

+- Forum WTMA Akwarystyka Wielkopolska (http://wtma.pl)
+-- Dział: Ogólne (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Forum ogólne (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Przywitaj się (/showthread.php?tid=98)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Przywitaj się - lukashiu - 08-01-2013 21:58

Witam jestem Łukasz właśnie nabyłem baniaczek 112l, w dzieciństwie miałem kilka epizodów z akwarystyką które nigdy mi nie pozwoliły o sobie zapomnieć. Mam zamiar zrobić sobie namiastkę Afryki w mieszkaniu. Pozdrawiam wszystkich.


RE: Przywitaj się - HOLI - 09-01-2013 09:41

Helo dla wszystkich, od kilku dni pisze na forum ale przywitać sie jeszcze nie zdążyłem wiec czas najwyższy ( w końcu co jakis intruz bedzie tu gadał ) Smile Jestem z okolic z gniezna , przygode z akwa zacząłem w dzieciństwie jednak był to krótki epizod... Zamiłowanie powróciło w wieku 21 lat czyli 4 lata temu. Wcześniej miałem 2 mniejsze baniaczki ok 30 l, teraz zbiornik 72l jednak myśle ze jego kres dobiega końca ( tzn jestem pewien ) i w planach jest 200 chybaze cos przeszkodzi. co do technik wiele juz wiem ale tez wciaz cos nowego mnie zaskakuje i próbuje siedowiedziec dlatego prosze o wyrozumiałość w przypadku pytan które dla wielu z was wytwornych działaczy tematu beda śmieszne, chciałbym pomagac i jednocześnie w przypadku braku wiedzy ta pomoc otrzymac. zatem... Witam w szeregach , zakotwiczyłem, wszystkiego dobrego dla forumowiczów.


RE: Przywitaj się - alarmowiec - 09-01-2013 15:33

Witamy . Jest paru kolegów z Gniezna możesz się z nimi dogadać i od czasu do czasu jakiś wspólny wypad na środowe spotkanie zrobić Smile


RE: Przywitaj się - akwakuba - 22-01-2013 17:34

Witam jestem Jakub mam 19 jestem z Rejowca. Mam akwa 112l ale dniach będe miał 375l. I jakby był ktoś z okolic to prosiłbym o kontakt. Pozdrawiam


Odp: Przywitaj się - pacmann - 24-01-2013 20:02

Witaj na forum.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2


RE: Przywitaj się - przemek11 - 25-01-2013 16:59

Witam.Mam na imię Przemek pochodzę z okolic Poznania.Z akwarystyką miałem doczynienia za dzieciaka.
Teraz mam 30 lat i zacząłem zabawę ponownie , ale tym razem ze zbrojnikami niebieskimi.
Pozdrawiam wszystkich.


RE: Przywitaj się - Wilku - 25-01-2013 18:20

Cześć PrzemkuSmile

Ciesze się, ze skorzystałeś z mojego zaproszenia!Smile
Czuj się jak u siebie w domu!Smile

Oficjalnie: witamy!Smile


RE: Przywitaj się - erima - 28-01-2013 16:29

Witam wszystkich użytkowników. Mam na imię Maciej. Mieszkam w Poznaniu (Piątkowo). Przygodę z akwa zacząłem rok temu. Posiadam 25l z kilkoma rybkami typu neon, gupik. W tym tygodniu zaczynam przygodę z Malawi. Czekam za zbiornikiem 140l, zamówiłem również bielutki piasek i wapień czerwony oraz filipiński. Czekam również za filtrem zewnętrznym HW-302. Dużo spędziłem w zeszłym tygodniu na forum "klub-malawi", więc co nieco się dowiedziałem na ten temat. Wasze forum znalazłem dopiero dzisiaj. Przygotowuję się do założenia biotopu "Pseudotropheus saulosi". Chcę je zamówić z hodowli "Coube" z Zabrza. Widziałem dużo pozytywnych opinii na ich temat. A ponieważ jestem zupełnie zielony w Malawi, więc chcę skorzystać z pewnego źródła. Chyba, że macie coś godnego polecenia w Poznaniu jeśli chodzi o pyszczaki, no i oczywiście pokarm dla nich takich marek jak O.S.I. lub NF. Thumbsup


RE: Przywitaj się - mallet85 - 30-01-2013 12:04

Witam!
Mam na imie Wojtek (28l.), mieszkam w Wągrowcu.
Co mnie tu sprowadza? Jako dzieciak miałem akwarium. Znudziło się, ale sentyment pozostał. Jako, że jestem już "na swoim", planuje założyc akwarium. Mam nadzieję, że uzyskam tutaj merytoryczne wsparcie ;-)
No i może znajdę jakiś dobry kontakt z kimś w moim mieście, bo jestem świeżo upieczonym wągrowczaninem. Proszę pisać śmiało, bo szczerze mówiąc nie wiem gdzie w Wągrowcu można coś kupić, a przede wszystkim gdzie nie należy.
Pozdrawiam forumowiczów!


RE: Przywitaj się - Stiep - 30-01-2013 12:35

Witam i zapraszam do czynnego udziału w życiu Forum.


RE: Przywitaj się - freedom_152 - 12-02-2013 01:17

Witam

Akwarium z rybami posiadam od 2 lat - 75 litrów. Nie jest to za dużo, ale całkiem ładnie. Pochodzę z Katowic i tu mieszkam na codzień.


RE: Przywitaj się - KODI - 05-03-2013 12:05

Witajcie ,akwarystyką zajmuje się od kilku lat Blush
Przez różne formy akwarystyki słodkowodnej dotarłem do klimatów afrykańskich .
Jestem z Częstochowy ,jednak z Poznaniem łączy mnie historia mojej rodziny. Obecnie rzadziej ,ale od czasu do czasu pojawiam się w Poznaniu.
Tak się złożyło ,że z kolegami założyłem w moim mieście forum ,gdzie staram się udzielać Shy
Obecnie posiadam dwa baniaczki ,eksperymentalną micro Tanganikę w 34L oraz dekoracyjne 450L podchodzące pod Malawi Tongue
POZDRO


RE: Przywitaj się - alarmowiec - 06-03-2013 11:21

Witaj gdyby zdarzyło ci się być w Poznaniu w środę to zapraszamy na nasze spotkania. Podaj adres twojego forum.


RE: Przywitaj się - KODI - 06-03-2013 11:28

Chętnie adres podam Biggrin
http://www.afczwa.com

Dzięki za zaproszenie ,jak tylko się będę wybierał ,to dam znać Wink


RE: Przywitaj się - Searcher - 10-09-2013 00:05

O! Znalazlem wlasciwy temat, głeboko go zakopaliscie...!

Witam wiec forumowiczów, na imie mam Adam, 32 lata, od wakacji w Poznaniu. Akwarystyka co prawda z przerwami ale zacząłem mając 8 latSmile

Trochę doswiadczenia w hodowlii roślin, utrzymaniu i kontroli parametrow wody, nawożeniu, technice akwarystycznej oraz fotografii.

Mój ostatni zbiorniczek na emigracji:

[Obrazek: id42.jpg]

W chwili obecnej jestem na etapie zakupu i stawiania akwarium roslinnego o pojemnosci 300l, takze na pewno bede Wam głowe zawracał pytaniami co i gdzie... ale rewanż też będzieSmile