Forum WTMA Akwarystyka Wielkopolska
Przywitaj się - Wersja do druku

+- Forum WTMA Akwarystyka Wielkopolska (http://wtma.pl)
+-- Dział: Ogólne (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Forum ogólne (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Przywitaj się (/showthread.php?tid=98)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Przywitaj się - DUANDR - 31-10-2012 22:20

Witaj na forum.Thumbup


RE: Przywitaj się - Oxygen - 06-11-2012 09:18

Podpinam się pod tematem.

Witam serdecznie Forumowiczów.
Mam na imię Tomasz,zapewne będę juniorem na tym forum....mam już za sobą pół wieku życia,choć podobno wyglądam na niecałe 75.
Ostatnio miałem 9-letni rozbrat z akwarystyką,ale na starość człowiek powraca do dawnych hobby.
Mam baniaczek profilowany 120x50x50 chciałem iść w stronę LT, bo czas nie pozwoli mi na codzienne prace w baniaku.
Dalej będę się zastanawiał z Waszą pomocą,co i jak z uwagi na duże zaległości.
Jeszcze raz Wszystkich serdecznie pozdrawiam.
Tomasz


RE: Przywitaj się - alarmowiec - 06-11-2012 09:24

Witaj rówieśniku Smile


RE: Przywitaj się - Magicc - 08-11-2012 00:16

Witam Was wszystkich serdecznie,
wypadałoby się przywitać i przedstawić Smile także nie pozostaje nic innego jak to uczynić.
Mam na imię Magda, akwarystyką pasjonuję się od lat wczesnej młodości, dwa lata temu stałam się posiadaczką 'w spadku po znajomych' 240l baniaczka z pielęgnicami, później doszedł jeszcze w ten sam sposób 60l ogólny a teraz zakładam właśnie holenderskie 30l. Staram się tez założyć 2 wabi-kusa - zobaczymy co z tego wyjdzie.
Po za tym można mnie często spotkać na Torze "Poznań" gdzie organizuję cykl imprez SuperOES.
Dawniej przez 13 lat jeździłam konno, mając swoich czterokopytnych 5 Smile teraz mam dwa psy: Parson Russell Terrier'kę - Blachę i Doga niemieckiego - Manolo.
Pozdrawiam z Gru
eM.


RE: Przywitaj się - DUANDR - 08-11-2012 00:40

Witamy na forum.


RE: Przywitaj się - alarmowiec - 08-11-2012 02:53

Określenie "Tor Poznań" kojarzy mi się tylko z żużlem ale może jest też jakiś tor dla koni ( jeżeli tak nazywa się miejsce gdzie się ścigają ) . W akwarystyce mamy już więcej do powiedzenia . Zapraszamy na spotkanie w środę na pewno pomożemy w realizacji planów akwarystycznych Smile


RE: Przywitaj się - Magicc - 08-11-2012 10:17

Tor "Poznań" - jedyny w PL tor samochodowy o nawierzchni asfaltowej Smile


RE: Przywitaj się - alarmowiec - 08-11-2012 10:35

No to mamy chyba znajomych . Mówi ci coś firma AUTIM .


RE: Przywitaj się - pacmann - 08-11-2012 11:25

Witaj.


RE: Przywitaj się - antom73 - 10-11-2012 16:57

Witam wszystkich, jako że jestem tu nowy wypada się przedstawić.
Mam na imię Tomasz, akwarium w moim życiu jest już ok 30 lat z małą roczną przerwą. W tej chwili mam 2 zbiorniki 300 l z amazonką troszkę w stronę "bw" i 120 l z parką pielęgnic diamentowych, prócz tego moje zainteresowania idą też w stronę terrarystki,4 terra z wężami, boa i pytony królewskie. To na razie tyle o mnie.
Pozdrawiam całe forum Tomasz.


RE: Przywitaj się - DUANDR - 10-11-2012 18:46

Grono terra, rośnie w siłę. Thumbsup
Witamy na forum.


RE: Przywitaj się - bartekdj - 11-11-2012 22:49

Witam wszystkich,

na forum trafiłem nie przypadkowo ale dosyć długo wzlekalem by się tu zarejestrować, otóż w zeszłym roku sprzedałem "tu" komuś krewetkarium 20l.i ten ktoś mi o tym forum powiedział i o to ni jestem Wink
Nie jestem specjalistą, nie znam się na akwarystyce ale to co robie wraz z moją kobietą to tworzymy dzięki właśnie takim forum....nasza pociecha to 112l. (i nie długo się ujawni).
A tak po za marginesem na codzień pracuje jako kierowca-przedstawiciel więc czasu dużo nie mam na takie rzeczy....i jeszcze jedno w moim życiu jest 4 miesięczna córeczka Smile))
W domu oprócz akawarium jest jeszcze kejter, 2 papugi faliste oraz ponad 200ślimaków achatina jakaś tam, które szukają nowego domu (więc proszę pisać).


RE: Przywitaj się - alarmowiec - 11-11-2012 23:10

Witaj kolego . Wszyscy jesteśmy zapracowani a czas jakoś tam musimy wygospodarować . O ślimaczkach napisz w ogłoszeniach .No i zapraszamy na środowe spotkania Smile


RE: Przywitaj się - bartekdj - 11-11-2012 23:33

Dziękuję ale na pewno nie znajdę czasu, moją największą pasją jest jeżdżenie po Polsce, wykonuję pracę, którą lubię i jeszcze za to mi płacą no i córeczka w głowie tatusia.
Uważam akwarium w moim domu za rzecz piękną i cudownie dekorującą wnętrze, może kiedyś zmienimy na inne, większe - paletki się marzą ale jak będę mieć własne m(może kiedyś) bo w tej chwili niestety mieszkanie wynajmuję.
Pozdrawiam


RE: Przywitaj się - michał84 - 17-11-2012 12:47

Witam,
moje imię i wiek już znacieSmile Akwarystyką zajmuję się już czwarty rok. Na początku miał być roślinny ale dopiero po roku się udało się stworzyć coś co było można nazwać akwarium roślinnym. Od dwóch lat moje zainteresowania ukierunkowały się w stronę krewetek. W chwili obecnej mam 5 krewetkariów z cristalami i taiwanami. Hoduję tylko te dwie rasy, heteropody jakoś mnie nie urzekły choć przygoda właśnie zaczęła się od redek. Pozdrawiam