Forum WTMA Akwarystyka Wielkopolska
Przywitaj się - Wersja do druku

+- Forum WTMA Akwarystyka Wielkopolska (http://wtma.pl)
+-- Dział: Ogólne (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Forum ogólne (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Przywitaj się (/showthread.php?tid=98)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Przywitaj się - Stiep - 19-10-2012 19:38

Zaglądaj. I na forum i na środowe spotkania.


RE: Przywitaj się - kolumb.k - 19-10-2012 20:12

Czołem. Witam wszystkich.
Akwarystyka to pasja, odskocznia i relaks, który mi towarzyszy dawna. Jak widzę po wielu forach nie tylko moja. Mam szkło 200l, planuje 400l, zielone i żywe - bo czym jest akwarium roślinne bez ryb.
Pozdrowienia
Krzysiek


RE: Przywitaj się - pacmann - 20-10-2012 01:03

Witaj Smile


RE: Przywitaj się - r-next - 23-10-2012 08:39

po kilkuletniej suszy w zbiorniku, powracam do nałogu i witam wszystkich z którymi znamy się od dawna i tych z którymi się jeszcze nie znam.


RE: Przywitaj się - alarmowiec - 23-10-2012 12:45

Witaj . Znamy się od dawna to znaczy ze spotkań w pizzy czy z PZA a może .....?


RE: Przywitaj się - rafal - 23-10-2012 14:00

(23-10-2012 12:45 )alarmowiec napisał(a):  Witaj . Znamy się od dawna to znaczy ze spotkań w pizzy czy z PZA a może .....?

Alarm nie poznałeś kolegi?? Smile
Znam tylko jednego akwaryste który miał powieszone akwarium w starej kamienicy na ścianie...Biggrin


RE: Przywitaj się - r-next - 23-10-2012 16:19

Tak, taaak. Podwieszane akwa jest kluczem Smile
...ale teraz będzie stojące na stropie Kleina Wink


RE: Przywitaj się - alarmowiec - 24-10-2012 00:36

no taak r-next czyli Ernest witamy Smile No to pierwsze spotkanie po latach na targach będzie mam nadzieję . Koszulkę zamówić Smile


RE: Przywitaj się - Jacek - 24-10-2012 09:26

Stara miłość do akwarystyki nie rdzewieje , więc nie ma co się dziwić że wraca Smile


RE: Przywitaj się - Karol kowal - 24-10-2012 22:20

Witam i ja .Akwarium w domu pamiętam od dziecka ,potem szkoła praca przeprowadzki akwaria były i znowu nie było . Teraz jest Dom i jest wymarzone 600 litrów [większe nie weszło i już małe się zrobiło ] To i na forum zaglądam i postanowiłem w końcu się zalogować bo przeglądam już dłuży czas i tak tą wiedzę podbieram . Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych KarolThumbsup


RE: Przywitaj się - Wilku - 30-10-2012 15:51

Czołem!

Tak jak i Wy jestem miłośnikiem akwarystyki, z jedną "małą" różnicą - tak naprawdę poważniej zacząłem podchodzić do tematu dopiero rok temu. Od tego czasu udało mi się stworzyć niczym niewyróżniający się baniak roślinny 112l i ostatnio także zbiornik 45l dla skromnego haremu Multików.

Miło do Was dołączyć! POzdrooo Smile


RE: Przywitaj się - pacmann - 30-10-2012 16:08

Witaj na forum Smile


RE: Przywitaj się - Tomayo - 30-10-2012 20:57

Witam wszystkich użytkowników forum.
Mam dwa akwaria, 63l i 112l, w najbliższym czasie pewnie je pokażę.


RE: Przywitaj się - pacmann - 30-10-2012 22:14

Witaj, czekamy na foty.


RE: Przywitaj się - fanderix - 31-10-2012 20:03

Hej.
Ja również zgodnie z nową świecką tradycją, chcę się z wszystkimi przywitać jako nowy na forum.
Z niektórymi z Was rozmawiałem w czasie targów Aquazoo, a ze Stiepem już się zdążyłem spotkać. Pozostałych chętnie poznam na jakimś środowym spotkaniu.
Co do mnie to mieszkam w Poznaniu na Junikowie, mam obecnie 4 baniaki – 3 akwaria i jedno krewetkarium. Przygoda z krewetkami jest dla mnie nowością i na razie się uczę. Zaczęło się od wrzucenia kilku red cherry do ogólnego baniaka z rybkami. Tak mi się te robale spodobały, że założyłem 20-to litrowe krewetkarium (niestety nieopatrznie trochę za małe, bo mam problemy z aranżacją). Porobię trochę fotek i wrzucę do działu „Pokaż swój zbiornik”, celem oceny i pomocy w aranżacji tego małego i żaden sposób nieustawnego w baniaka Smile.
W krewetkarium mam 8 red crystal i jednego black crystal, poza tym 2 marne yellowy (w porównaniu z tymi co ma Stiep Smile ) i jedną jajeczkującą red rili (albo coś co ją przypomina). Odłowiłem ją z rybkowego akwarium, bo tam pewnie małe zaraz stałyby się pokarmem dla rybek.
Poza tym wkrótce jedno akwarium (w sumie kotnik - taki 25 litrowy) też przerobie na kotniko-krewetkarium.
Poza tym w akwariach mam totalny rybkowy mix kolor, dla niektórych nie do zaakceptowania, ale ja tak lubię.

Już jest link do mojego świezo założonego krewetkarium: http://www.akwarysci-poznan.pl/forum/showthread.php?tid=3491

Pozdro i cu soon