Forum WTMA Akwarystyka Wielkopolska
Przywitaj się - Wersja do druku

+- Forum WTMA Akwarystyka Wielkopolska (http://wtma.pl)
+-- Dział: Ogólne (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Forum ogólne (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Przywitaj się (/showthread.php?tid=98)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Przywitaj się - Biter - 28-01-2012 17:08

Powitać kolegę bardzo - oto jak powinno wyglądać przywitanie, konkretnie i szczegółowo a nie tylko "jestem roman, jestem akwarystą i jestem uzależniony" Wink


RE: Przywitaj się - wojteksw - 29-01-2012 12:25

Biter - mówisz jakby to było miejsce na spotkanie AA - Anonimowych Akwarystów Wink


RE: Przywitaj się - dolichopterus - 29-01-2012 13:22

(29-01-2012 12:25 )wojteksw napisał(a):  Biter - mówisz jakby to było miejsce na spotkanie AA - Anonimowych Akwarystów Wink

Nie wiedziałeś że tu są sami akwacholicy,niektórzy wieloletni a niektórzy dopiero zaczynający pić,wodę z akwarium Wink


RE: Przywitaj się - Cysterna - 30-01-2012 18:59

Kto z Was zamiast wódki w pierciówce ma wodę z akwarium?Tongue[/align]


RE: Przywitaj się - faraon - 05-02-2012 22:09

Rafał, przed 40-tką, wita się z wszystkimi forumowiczami.
Jestem początkującym akwarystą. Od 2010 roku cieszę się niewielkim zbiorniczkiem 58x28x25cm podarowanym moim dzieciom wraz z kilkoma słodkowodnymi rybkami egzotycznymi.
Dzieci dokarmiają i obserwują a żoneczka się nie sprzeciwia :-)
Będę na pewno nie raz pytał bardziej doświadczonych o porady odnośnie nowego hobby.


RE: Przywitaj się - Stiep - 05-02-2012 22:12

Witam i zapraszam na nasze środowe spotkania w Galerii Malta.


RE: Przywitaj się - Driver - 06-02-2012 21:37

Witam mam na imię Piotr mam 26 lat od dziecka chciałem mieć akwarium ale dopiero teraz mi się udało dzięki mojej kobiecie i 4 letniemu synowi. Pochodzę z Lubonia pracuje w fabryce autobusów na codzie miłośnik motoryzacji i szybkiej jazdy Devilred (policjaSad)

akwarium mam od lata 2011 i cały czas coś czytam o coś pytam.

ok nie lubię o sobie pisać wiec wystarczy zapewnie pojawię się nie raz w jakaś środę

a dowiedziałem się o Was z plakatu w jednym z Poznańskich sklepach zoologicznych (nie będę mówił w jakim)


RE: Przywitaj się - alarmowiec - 07-02-2012 00:06

Widać będzie trzeba wizyty w sklepach powtórzyć . Codi i Jordż zajęci już się nie udzielają i temat trochę podupadł ale miło że jeszcze gdzies nadal wiszą ( dzisiaj byłem w jednym takim na Ratajach i zaraz w wejściu wisiała nasza ulotka ) Smile . A ciebie witamy i mam nadzieję że pozostaniesz aktywnym forumowiczem . Zapraszamy również na nasze spotkania Środowe . Co prawda bez własnego transportu trudny masz powrót .


RE: Przywitaj się - Stiep - 07-02-2012 00:21

Pogadaj z Piętaszkiem. Jakoś się na spotkania z Lubonia dostaje (czasami).


RE: Przywitaj się - Driver - 07-02-2012 00:43

Cool jeszcze mi prawka nie zabrali wiec nadal mobilny Thumbup


RE: Przywitaj się - soft - 07-02-2012 01:18

No dobra też się przedstawię , jestem Dawid i jestem z 1988r Cool , po za akwarystyką interesuję się także autami , motocyklami i wędkarstwem a dokładniej spinning (casting) i karpie. Zajmuję się także amatorsko budową wędzisk spinningowych. Na forum trafiłem przypadkowo szukając informacji. Z akwarystyką mam do czynienia od dobrych 10 lat , lecz tak od 2 - 3 bardziej z głową do tego podchodzę.


RE: Przywitaj się - Kierowca Bombowca - 07-02-2012 13:45

(07-02-2012 00:06 )alarmowiec napisał(a):  Widać będzie trzeba wizyty w sklepach powtórzyć . Codi i Jordż zajęci już się nie udzielają i temat trochę podupadł ale miło że jeszcze gdzies nadal wiszą ( dzisiaj byłem w jednym takim na Ratajach i zaraz w wejściu wisiała nasza ulotka ) Smile . A ciebie witamy i mam nadzieję że pozostaniesz aktywnym forumowiczem . Zapraszamy również na nasze spotkania Środowe . Co prawda bez własnego transportu trudny masz powrót .



Na Małeckiego i w Kakadu cały czas wiszą ogłoszenia.


RE: Przywitaj się - SzymonPieta97 - 07-02-2012 19:10

Powitał wszystkich , a w szczególności miłośnika akwarystyki z Lubonia Smile .


RE: Przywitaj się - filas - 12-03-2012 10:57

witam wszystkie "Pyry" oraz akwarystów z okolic.
Akwaria miałem od zawsze, mniejsze, większe - różne, trochę tego było. Obecnie po latach zabawy z Malawi i Tangą ogarnęła mnie fascynacja CA. Na dzień dzisiejszy w 500l dorastają Paratheraps melanurus oraz Vieja argentea. Niebawem zmiana na 600l i redukcja - planuję pozostawić po jednej parze z każdego gatunku plus jakieś dither fish. W drugiej połowie roku stawiam kolejne akwarium, oczywiście z CA.


RE: Przywitaj się - ssebastiann - 07-04-2012 17:23

No to ja też się przywitam jako że od paru dni śledzę to forum.
Mam na imie Sebastian jestem z Poznania, a konkretnie z osiedla Tysiąclecia, mam 37 lat ( starszy od węgla ze dwa lata ) akwarystyką się zajmuję od 31 lat z 7 letnią przerwą teraz zaczynam od nowa bo moje ziarenko sie rozrasta i ma już dwa lata więc chce zaszczepić potomkowi to hobby Smile
W tej chwili mieszkam za granicą i tu mam 2 baniaki 180 l wielogatunkowe i 80 l gupikarium bo kolorowe i sie synowi podobają ( i żonce ) W poznaniu będę od czerwca do sierpnia i tam też został u rodziców stary baniak 112l panorama z jedną 11 letnią bocją wspaniałą. Może latem wpadne na wasze osławione spotkanie środowe ( może ktoś za pare piwek roślinki odstąpi ) bo główkuje że piwka chyba będą skoro rybka lubi pływać Thumbsup
Po kilku postach i prześledzeniu kilku wątków postanowiłem zostać na tym forum bo jest to jedyne forum gdzie można pogadać w konkretnym temacie.

Osiągnięcia po przerwie:
udało mi sie rozmnożyć gupiki Clap ( mają już 1,5 cm )