Forum WTMA Akwarystyka Wielkopolska
Czarna folia - Wersja do druku

+- Forum WTMA Akwarystyka Wielkopolska (http://wtma.pl)
+-- Dział: Ogólne (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Technika (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: Czarna folia (/showthread.php?tid=4142)



Czarna folia - Krzysztof - 21-02-2013 15:57

Witam gdzie w Poznaniu dostanę czarną folię samoprzylepną żeby przykleić na tylną ścianę akwarium i jak jest to możliwe jaka jest cena.


RE: Czarna folia - Tomayo - 21-02-2013 19:22

Ja kiedyś kupowałem w sklepie z tapetami w Tesco na piątkowie, teraz byś musiał poszukać czegoś podobnego. Sądzę, że Castorama lub coś podobnego...


RE: Czarna folia - Krzysztof - 21-02-2013 20:29

Dzięki za info , myślałem o Castoramie ale nie byłem pewien.


RE: Czarna folia - Zoogrande - 21-02-2013 23:54

mamy w stałej sprzedaży czarną folię 50cm, sprzedaż na mb


RE: Czarna folia - Krzysztof - 22-02-2013 22:37

Ile wynosi cena za jeden mb


RE: Czarna folia - S'Sayan - 23-02-2013 11:04

Trochę odejdę od tematu ale pomyśl jeszcze o bristolu.
Stosowałem różnego rodzaju folie i zawsze jak mi naleciało trochę wody między folie, a szybę robiły się takie smugi z wody i nie wyglądało to fajnie.

Bristol to wchłonie, wyschnie w 30min i nie ma problemu.


RE: Czarna folia - thebandit - 23-02-2013 11:42

(23-02-2013 11:04 )SSayan napisał(a):  Trochę odejdę od tematu ale pomyśl jeszcze o bristolu.
Stosowałem różnego rodzaju folie i zawsze jak mi naleciało trochę wody między folie, a szybę robiły się takie smugi z wody i nie wyglądało to fajnie.

Bristol to wchłonie, wyschnie w 30min i nie ma problemu.

dobrze gada! polać mu Wink

Miałem z jednym i z drugim doświadczenie i wolę bristol! Efekt zalanej folii jest koszmarny a przy bristolu nic nie widać a jakby było coś widać to zawsze można bristol wymienić w 5 minut co przy folii samoprzylepnej jest niemożliwe Smile


RE: Czarna folia - przemek11 - 25-02-2013 15:55

Ja do mojego baniaczka zastosowałem czarny bristol efekt zaje...fajny.Do starego tła przykleiłem taśmą bezbarwną bristol , a następnie takie tło przykleiłem również taśmą z góry i z boków do akwarium.