Forum WTMA Akwarystyka Wielkopolska
Gdzie kupić Opti White - Wersja do druku

+- Forum WTMA Akwarystyka Wielkopolska (http://wtma.pl)
+-- Dział: Ogólne (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Forum ogólne (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Gdzie kupić Opti White (/showthread.php?tid=3514)

Strony: 1 2 3


Gdzie kupić Opti White - fasadakarpik - 03-11-2012 19:10

Witam serdecznie szukam akwarium opti white 80x35x40 , chciałem zamówić w R.A lecz dobiła mnie cena przesyłki.
Macie jakieś doświadczenie z akwa OW ze skorpiona?


RE: Gdzie kupić Opti White - Stiep - 03-11-2012 19:45

Zerknij do tego wątku:
http://www.akwarysci-poznan.pl/forum/showthread.php?tid=1695


RE: Gdzie kupić Opti White - maslo_82 - 03-11-2012 19:57

OW dobrze zrobione musi kosztować, i w zasadzie nie bardzo są odstępstwa od cen RA, jak jest taniej, to zazwyczaj kosztem wykonania.

Jowi za odpowiednio zrobione OW też kasuje nie mało


RE: Gdzie kupić Opti White - fasadakarpik - 04-11-2012 04:14

Nie mam pojęcia czy kupić w skorpionie czy plantica z Wrocławia , a może odpuścić i kupić float?


RE: Gdzie kupić Opti White - alarmowiec - 04-11-2012 18:31

Sprawdź Alhen w Poznaniu . Oni ci tylko przytną i zrobią szlif . Skleić trzeba samemu ale wychodzi znacznie taniej Smile


RE: Gdzie kupić Opti White - Asia - 05-11-2012 10:04

Skorpion dawniej miał tańsze OW bo robił szlif matowy wiertarką, a nie poler profesjonalną maszyną. Jak dla mnie robienie akwarium z OW z fatalnym szlifem jest nieporozumieniem, to już lepiej zrobić akwarium ze zwykłego float-a.

Jeśli chodzi o samodzielne klejenie to szkło ze szlifem można kupić kontaktując się ze mną. Z czego trzeba kupić pół tafli o wymiarach 1,6 x 2,25; szlif- faktyczne metry bieżące. Większość szklarzy też tak policzy bo też musi kupić minimum pół tafli i tylko jeżeli mają resztki na innych zleceń to można liczyć na niższą cenę, ale to szkło nie jest zbyt chodliwe, więc znalezienie resztek szkła będzie trudne.


RE: Gdzie kupić Opti White - melag - 20-10-2015 19:52

Zamierzam zamówić akwarium OW 60x30x40, zastanawiam się na firmą Jowi, ale słyszałem też o facecie, który klei doskonałe akwaria na Smochowicach.
Ktoś? Coś? Jakiś namiar?
Może jakaś inna propozycja?
Tongue


RE: Gdzie kupić Opti White - utopia - 20-10-2015 20:39

Chcesz tanio szukaj używki . Jak widzę wszystko schodzi na kierunek cena czyni cuda.
Następny zawsze jest płacz .
Takich tematów było już wiele .
Kiedyś ludzie mawiali - tanie mięso psy jedzą ..


RE: Gdzie kupić Opti White - Aqua Store - 20-10-2015 20:46

Faktycznie lepiej czasem kupić używane, bo jak się chce kupić nowy, tanio, to zawsze przychodzi gorzkie rozczarowanie. A tak się chociaż widzi co się kupuje i wie ile chcemy dać za konkretny zbiornik w określonym wykonaniu.


RE: Gdzie kupić Opti White - melag - 20-10-2015 20:51

Koledzy, ale ja nigdzie nie napisałem, że chcę tanio. Tanio to mam teraz - float.
Po przejściu z kostki OW, jak patrzę na nowy zbiornik to się wk....am.
Oczekuję dobrej jakości, w przyzwoitej cenie. Tylko gdzie zamówić?
Smile


RE: Gdzie kupić Opti White - matoole - 22-10-2015 16:03

Jowi odradzam.Miałem problem ze spoiną w akwarium klejonym u nich.Reklamacja mimo ,że uwzględniona bezproblemowo została wykonana fatalnie.


RE: Gdzie kupić Opti White - melag - 22-10-2015 16:42

(22-10-2015 16:03 )matoole napisał(a):  Jowi odradzam.Miałem problem ze spoiną w akwarium klejonym u nich.Reklamacja mimo ,że uwzględniona bezproblemowo została wykonana fatalnie.

Jesteś kolejną osobą, która odradza mi zakup akwarium w Jowi, także Jowi odpada definitywnie.
Dzięki za sugestię.
Smile


RE: Gdzie kupić Opti White - k2b - 22-10-2015 17:01

Także odradzam zakupu w Jowi, posiadam kostkę (OW 30x30x40 8mm) od nich i samo wykonanie pozostawia wiele do życzenia nie mówiąc już o klejeniu. Następne zbiorniki zamawiałem z Wrocławia z portalu aukcyjnego mimo iż z wysyłką to cena i tak lepsza niż w Poznaniu. Dodatkowo przepaść w porównaniu z wymienianym sklepem.


RE: Gdzie kupić Opti White - Tomasz - 23-10-2015 07:21

melag napisał(a):Oczekuję dobrej jakości, w przyzwoitej cenie. Tylko gdzie zamówić?
http://akwarium.szczecin.pl/#
nic lepszego nie znajdziesz,sam tam teraz zamawiam.


Gdzie kupić Opti White - Swoje2 - 05-11-2015 23:43

Skoro nie Jowi, to gdzie w Poznaniu można szkło zamówić?

Używki nie kupię, ponieważ potrzebuję dość nietypowy rozmiar: (d)1300 x (s)300 x (w)500.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk