Forum WTMA Akwarystyka Wielkopolska
Gdzie w PO spienione PCV plexi i klej do tego - Wersja do druku

+- Forum WTMA Akwarystyka Wielkopolska (http://wtma.pl)
+-- Dział: Ogólne (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Technika (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: Gdzie w PO spienione PCV plexi i klej do tego (/showthread.php?tid=1852)



Gdzie w PO spienione PCV plexi i klej do tego - kuntakinte - 08-12-2011 20:59

Gdzie tanio dostane spienione PCV 10mm na terenie PO i klej do tego np. COSMOFEN PLUS? Przydałyby się również odpady z plexi 2cm i 1cm.Smile


RE: Gdzie w PO spienione PCV plexi i klej do tego - joke00 - 09-12-2011 00:21

1. Akces plexi na gąsiorowskich, w takim podwórzu na końcu po lewej
2. Alma Trend na Norwida mają siedzibę

Plexi jest ch...owo droga, a pcv zależy czy mają odpady czy będą z całej płyty 2x3m cieli.
Pozdro


RE: Gdzie w PO spienione PCV plexi i klej do tego - alarmowiec - 09-12-2011 00:35

PlexiTech ulica Rawicka 9 . Maja plexi od hu...... ale nie wiem co dla was jest odpadem bo oni dużo rzeczy z odpadów robią Smile
Kunta ja kleiłem PCV specjalnym klejem (czyli takim który je rozpuszcza i potem odparowując utwardza ) i to nie jest dobre ponieważ PCV jest w tym miejscu osłabione i się odrywa . W końcu kleiłem MonatażFixem - MS Den Bravena i jest Ok .


RE: Gdzie w PO spienione PCV plexi i klej do tego - kuntakinte - 09-12-2011 00:54

Mam na oku zrobienie filtra 30l dlatego potrzebna jest mi plexa. Tak czy siak jutro zadzwonię. Dzięki za infoWink


RE: Gdzie w PO spienione PCV plexi i klej do tego - smoko - 09-12-2011 10:52

(09-12-2011 00:35 )alarmowiec napisał(a):  Kunta ja kleiłem PCV specjalnym klejem (czyli takim który je rozpuszcza i potem odparowując utwardza ) i to nie jest dobre ponieważ PCV jest w tym miejscu osłabione i się odrywa . W końcu kleiłem MonatażFixem - MS Den Bravena i jest Ok .


Jakiś "amerykański" ten klej musiałeś mieć Alarm Smile
Ja kleiłem dokładnie tego typu klejem co Ty, firmy Fenoplast KF - pokrywę mam juz prawie rok wymiar 120x50 , nic sie nie odkleja ani nic z nia nie dzieje , a otwieram ja z 6 razy dziennie Smile (pokrywa w dziale DIY)
Teraz mam zrobione kolejne 6 pokryw tym razem z PCV gr tylko 5 mm klejone jedynie tym klejem bez żadnych wzmocnień i tez ok Smile
PCV i klej kupilem w agencji reklamowej przy ulicy Norwida


RE: Gdzie w PO spienione PCV plexi i klej do tego - tom - 29-05-2012 22:34

Witam,
jeśli ktoś może dodać firmę lub agencję reklamową,
gdzie za przyzwoitą kasę można nabyć ww, proszę dopisać adresik.
(czeka mnie zakup spienionego pcv). dzięki.


RE: Gdzie w PO spienione PCV plexi i klej do tego - joke00 - 30-05-2012 01:06

masz powyżej


RE: Gdzie w PO spienione PCV plexi i klej do tego - Grzegorz - 30-05-2012 18:55

(09-12-2011 00:35 )alarmowiec napisał(a):  Maja plexi od hu......

Aloo
Nie rozumiem,przecież huk to normalny wyraz.
A jeśli nie huk ,to bykom mówię NIET,
ModeratorWowG.