Forum WTMA Akwarystyka Wielkopolska
"Ramirez" os. Jagiellońskie 31 - Wersja do druku

+- Forum WTMA Akwarystyka Wielkopolska (http://wtma.pl)
+-- Dział: Sklepy zoologiczne (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Opinie o wielkopolskich sklepach akwarystycznych (/forumdisplay.php?fid=33)
+--- Wątek: "Ramirez" os. Jagiellońskie 31 (/showthread.php?tid=141)



"Ramirez" os. Jagiellońskie 31 - Biter - 21-10-2010 20:24

Typowy sklep osiedlowy, pomimo małej powierzchni wybór akwarystyczny spory. Możliwość sprowadzania towaru spoza asortymentu. Właściciel ma sporo wiedzy i dzieli się nią bez oporów. Obok Skalara mój faworyt wśród sklepów na Ratajach.


- szirkos - 06-11-2010 11:25

Kilka lat temu zamawiałem u niego moje 560 l akwa. Perfekcyjnie sklejone na poziomie baniaków z Aqua Medica. Niestety poźniej chyba zmienił szklarza bo następne, ale już znacznie mniejsze nie było takie dobre. Właściciel ma sporą wiedzę, bo sam był akwarystą z zamiłowania, ale ma też swoje przekonania które nie zawsze są zgodne z rozwojem wiedzy jaki mimo wszystko następuje w każdej dziedzinie jak i w akwarystyce. Nie ma też szczególnie dobrego zdania o wymianie wiedzy przez internet.
Osobiście lubię odwiedzać ten sklep. Akwaria zadbane. Rzadko kiedy można spotkać coś padniętego. Spory wybór, raczej standardowe gatunki, ale zdarzają się perełki. Ogólnie polecam.


- kamil87 - 18-11-2010 00:12

Odwiedziłem dziś ten sklep po raz kolejny, jest to także mój faworyt wśród sklepów w Poznaniu, w których miałem okazję być. Właściciel to człowiek otwarty na propozycje, ceny w sklepie są naprawdę przyzwoite a w baniakach zawsze porządek. Po krótkiej rozmowie na temat naszego forum dowiedziałem się, że nie przepada za internetem, głównie z powodu wydaje mi się wymądrzających się małolatów (uf jak dobrze, że u nas tego nie ma Smile) Zapytałem o chęć współpracy w postaci umieszczenia plakatu/ulotek i Pan z Ramireza bez wahania się zgodził. Przy okazji dostałem sporo gratisowych próbek pokarmu. Gorąco polecam.


RE: "Ramirez" os. Jagiellońskie 31 - Andrzej32 - 18-05-2014 22:12

jestem tu początkujący. zakupiłem w tym sklepie roślinydo akwarium. sprzedawca super mi doradził i rosną rewelacyjnie! a ceny najniższe a byłem w paru sklepach. po rybki na pewno też tam pojade!